Wpis z mikrobloga

@Cierpsanity: Na otikiu i zboju jest teraz łatwiejszy dla mniej wprawionych w walce. Więcej możliwości objechania czegoś na spokojnie. Na zbóju i otiku chyba jedno takie miejsce pozostało gdzie ew. trzeba zejść z roweru jesli komuś brakuje umiejętności, resztę można bokami. Szkoda, ze nie przybywa tras jak w Bielsku. Jednak bliskość hotelu i kolejki to duży plus, ale tras mało.
@widmo82: @widmo82 co się zmieniło…. No oststnio tu byłem 25 lat temu i za dużo by tu pisac co się zmieniło :) zapomniałem dodać kiedy tu ostatnio byłem ;) bandy wywalone już ale i tak super traski. Czarna ściana dość ciekawa :)
@widmo82: Mi się podobał wlasnie Otki najbardziej. Świetna logistyk - hotel pod wyciągiem i dużo knajp do wyboru na popołudnie. Kolejki super sprawa. Dziś Bikeparki. Ile można single nawalać :))
@widmo82: Jak pisałem byłem tam 3 dni :) mam elektryk wiec podjazdy luz tylko szkód ani czasu na podjazd :) mi od BB bardziej się Szczyrk podoba :) rzecz gustu. od dziś Bikeparki katuje :) single trochę nie moja bajka :) choć tez lubię. Ja na szosie nawet Kubie czy miejskim. Choc dh najbardziej :)
@smokingcat: te podjazdy nie na elektryku nie są takie długie. Bardziej zmeczą cię zjazdy :) I tak nie bedziesz grzać częsciej jak 5-6x na dzień bo dobijesz się po 2-3dniach. Ja na analogu tyle robie i jakos nie kusiło mnie częściej.