Wpis z mikrobloga

Ponieważ temat się przewija już kilka razy (sam też szukałem odpowiedzi 3 tygodnie temu przed wylotem do Polski) o to z jakiej firmy zamawiać testy na drugi i ósmy dzień kwarantanny po powrocie do UK żeby nie było wtopy z wynikami potem, to polecam covidtestinglaboratories kropeczka com, fakt że za testy zapłaciłem 149f, ale widząc że wszyscy rzucą się na tanie testy po 80-100f co skutecznie je uziemi, a w dodatku sprawdzając że wszystkie te firmy mają opinie na trustpilot pomiędzy 1.1 a 1.5 wolałem dopłacić i się nie zawiodłem ()

Generalnie testy zamówiłem w sobotę wieczór kilka dni przed powrotem, dotarły w poniedziałek do południa, następnie już po powrocie do UK testy wykonane drugiego i ósmego dnia, wysłałem od razu tego samego dnia około 9-10 rano z wykorzystaniem koperty od producenta na wysyłkę z dostawą do 24h i śledzeniem, wyniki następnego dnia około 13-14, dodam że pierwszy test robiony w sobotę i wynik przyszedł w niedzielę, drugi w piątek i wynik w sobotę, także nawet weekend nie zmienił czasu realizacji. Wyniki oczywiście w pdf na email.

Korzystałem tylko raz i tylko z tej firmy więc nie wiem jak inne działają, ale ta spełniła zadanie bezstresowo.

Mam nadzieję że komuś się przyda ()

#uk #podroze
  • 8
@Etemerion: ja nikogo nie polecam, ale nie bierzcie gównianych firm, bo może być kwas. O testach się mówi że są na 2 i 8 dzień kwarantanny ale to nie prawda - tak naprawdę testy są na 8 i 2 dzień przed zakończeniem kwarantanny i mozna nieźle popłynąć jeżeli zamówione testy dojdą.opoznione o 2 tyg
@Etemerion: Zamówiłam z dante labs, za 84£ za osobę. Wysłałam wczoraj, wynik przyszedł dzisiaj smsem. Tylko że ja brałam najtańsze jakie znalazłam, tylko żeby odbębnić wymóg, a zostałam miło zaskoczona jak to sprawnie działa.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Etemerion: serio chcecie nabijać kabzę na tym scam firmom testującym? Mozecie nawet te najdroższe kupować za 300£ i wiecej. Nhs nie ma dostępu do wyników z prywatnych "laboratoriów" płacisz za numerek na location form.
Dante labs 84£ i rt labs 80£ maja oceny w okolicy 1gwiazdki a wyniki miałem na drugi dzień od odesłania.
@paniczhrabi: nie o NHS chodzi a o powrót do pracy, nie wiem jak inni pracodawcy ale mój wymaga odemnie okazania negatywnych wyników z drugiego i ósmego dnia kwarantanny i nie w interesie moim było żeby wyniki testu nie przyszły mi orzed końcem kwarantanny bo stracił bym na tym więcej niż te 50-60 dołożonych funtów do testu.