Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Panjanpan: @Greviz: dokladnie, pierwszy raz najgorszy. Jak juz ogarniesz kto jak sie porusza, jak atakuje to z utrudnieniami na 10 czaszek bywa easy :)
Tak czy siak gratki. Wiem jak cieszy pierwszy raz :)
Co czules gdy Hadesowi spadlo HP do 0? :)
  • Odpowiedz
@piegu92: zaskoczenie, że to akurat ta broń okazała się najlepsza xD Jak wybierałem to ulepszenie to z zamiarem szybkiego powrotu na hydrze, przy okazji wypełniając przepowiednie xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Greviz: chodzi mi o pierwszy jego pasekxD
Te 300% dmg to masz kazda wygrana, tylko rzucasz i #!$%@?.
Swoja droga to nie wazny dmg i sposob ataku. Bo wazny jest unik. Wtedy wygrasz wszystko
  • Odpowiedz
@piegu92: to zauważyłem, częściej sięgam po dary Hermesa liczą, że będzie +x odskoków :D A wcześniej już pare razy zbijałem 1 faze, za pierwszym razem pomyślałem "to już?"
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Greviz: Teraz juz bedzie latwiej. Pozniej nawet Charon pomaga pozyczajac czasem 300golda

Osobiscie wole predkosc ruchu i krzepkosc po odskoku niz ilosc skokow
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Greviz: odbijanie tylko do oskoku :)
Na atak polecam Afrodyte, najwiekszy boost % do dmg i oslabienie :p
A najprosciej z Aresem :)
Dlugo tez lekcewazylem wsparcie, natomiast potrafi zadac potezne obrazenia.

Ostatnio lecialem demeter i artemida.
Wyszly dosyc mocne krysztaly na wystrzale spowalniajace wrogow :)
  • Odpowiedz
@piegu92: dobrym kombo jakie miałem na Styks był wystrzał odpychający od posejdona + legendrka posejdona że jeszcze bardziej nimi odbija + dodatkowy dmg za wbicie w sciane - ładnie to kopało

Co do wsparcia to często korzystam z Artemidy, nałaowana strzała na full nieźle bije :D
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Greviz: no, posejdon potrafi namajdac, tez ma dobre te dary. Do tego dobierasz to co powoduje wieksze obrazenia u bossow i super :)
  • Odpowiedz
@Greviz: ja miałem po tym wygranym 2 runy w sumie gdzie dałem rade zbić 1 faze Hadesa i potem wywaliłem się bo już mało HP miałem + cienkie skille. Na razie jestem na etapie bardziej farmienia nagród z bossów po podniesieniu heata do 1
  • Odpowiedz
@piegu92: Nooo nieźle ładuje XD Ale prawie połowe hp mu zbiłem xD Teraz mam ciekawego runa, Wystrzał od afrodyty zboostowany tak, że zadaje po 600 nim :D
  • Odpowiedz