Wpis z mikrobloga

Ostatnio chyba jestem głównym spamiarzem na tagu ptaszniki XD przepraszam ale tak się podniecam nimi XD jestem przeszczesliwa
@dawid3012: powiem Ci, że ja kiedyś myślałam dokładnie tak samo. Zaczeło sie od tego, że przypadkiem trafiłam na jakiś filmik na yt Ptaszniki Zająca (polecam swoją drogą, może sam sie przekonasz :D ) i bardzo sie wkręciłam w oglądanie tego, praktycznie codziennie coś oglądałam. I przy tak częstym widoku tych pająków, ich zachowań itd zupełnie one zmieniły swój obraz w mojej głowie. Już nie widziałam w nich groźnych, zabójczych potworów tylko
@pavul0n666: nie jest nudny? miałam propozycje, żeby go mieć, ale wolałam zaszaleć z cambridgim bo geniculaty do końca nie znam, jedynie kojarzą mi sie z takimi powolnymi nudziarzami xD z takich naziemnych to straaaaasznie podoba mi sie balfouri, musze go mieć. Chociaż w sumie nie jestem pewna czy on nie jest podziemny idk
Balfur ma silny jad chyba.


troche tak, ale ponoć ogólnie nie ma z nim problemów. Najpierw chce sobie nabrać troche doświadczenia, wyprowadze sie od współlokatorki i lece po balfouriego XD