Wpis z mikrobloga

Kurdebele ja i te moje przygody. Tym razem truestory, idę sobie do sklepu patrze jedzie suka i tak nagle zwalnia i się na mnie gapia. Ale kij idę do szklepu kupuje jakieś #!$%@? wychodzę a tam dwie bagiety stojo i zastawiajo mi drogę

DOWÓD OSOBISTY PROSIMY


mowie ze nie mam bo ja ich już tam znam to ci zapraszamy. Dobra idę z nimi a ci mówią rozkrok i ręce na auto. Ja tylko co do cholery a jeden mi z buta w nogi drugi dopycha. Przeszukuja mnie wyjmuja telefon portfel i znajdują dowód

ładnie to tak kłamać?


To im mowie ze zapomniałem bo nigdy dowodu nie noszę zwyczajowo. Jeden wywolywal centrale i potwierdził dane drugi gapił się na kartkę A4. Stoje tak jak debil w końcu mi oddali te rzeczy i mówią przepraszamy po derbach szukamy jednego takiego zadymiarza a pan podobny xD pokazuje mi ta fote a tam jakiś skan skanu z rozmyta morda i niczego nie widać xD koleś z twarzy podobny do nikogo. polska policja, #!$%@?łe. Obywateli przesladujo

Wracam do pracy 30 min zeszlo szef się pyta gdzie mnie wcielo a ja ze policja mnie aresztowala xD tylko jebnal śmiechem i mówi

ty to już wszystko wymyslisz żeby się migać


Ja teraz mam rozkmine czy to #!$%@? psy na mnie naslal za to ze mu #!$%@? wczoraj po ryju i bana wyłapał.

Tldr; bagiety po mnie przyszły i to chyba #!$%@? ich na mnie w zemście naslal. Państwo bezprawia korwa

#historiewujkaabera #wujekaberopowiada ##!$%@?
  • 12
  • Odpowiedz