Wpis z mikrobloga

@chigcht: Ja pamiętam, jak było za Tuska. Pamiętam też jeszcze lata 80. I choć gospodarczo to jesteśmy do przodu, to jeśli chodzi o wolność, dostęp do informacji publicznych, prawo, propagandę, kolesiostwo i prywatę - to mamy powtórkę z lat 80.
Nic się nie działo, bo ludzie zarabiali 1200zł na umowę o pracę. Do tego masa afer i podwyżki podatków. Najwięcej ludzi wyjechało, bo takie było bezrobocie. Tak właśnie było za tuska.


@Carlit0: XDDD zapomniałeś że ty i cała twoja rodzina zarabialiscie po 1200 złotych bo ja nikogo takiego w swoim otoczeniu z tamtych czasów nie kojarzę. Kojarzę za to ogrom inwestycji, o kryzysie słyszałem tylko z telewizji - dzieki takiej a
@MEKORRO dla mnie rządy PO to oszustwa i tanie przekręty, ale jak pis doszedł do władzy to brakuje mi słów. Wszystkie najgorsze przymioty PO x10, jawnie ludziom plują w ryj i wcale się z tym nie kryją, afery tam gdzie PO by musiało podawać się do dymisji, PiS albo zbywa pierwsza lepsza wymówką, lub prosto z mostu mówi że im wolno.

Za pisu wszystkie najgorsze przymioty polaka, taniego katola, patrioty idioty, ze
Trolle polityczne naopowiadały jaki to Tusk nie jest święty, a młodzi podatni na manipulacje nie pamiętają co się działo w latach 2008-2015


@chigcht: Ech, pamiętam te czasy gdy największą aferką było przeksięgowanie hajsu z OFE do ZUS czy jedzenie ośmiorniczek.

Gdyby Sasin był deputowanym takiego bundestagu to już by miał zawiasy i dożywotni zakaz uprawiania polityki.
@PomidorovaLova A no właśnie i w tym problem. Nie pamiętasz, bo dla Ciebie liczy się czubek własnego nosa, a resztę negujesz - typowy wyborca powców. Ja za to pamiętam bardzo dobrze wszechobecną biedę, euro pochodzące pod 5 euro, brak realnego programu wyborczego (bo się nie da), wyprzedawania majątku narodowego Niemcom, Amber Gold.
@Mathas: Wydajesz się być strasznie ograniczony. Cały czas słyszę tylko o Niemcach - to nie jest wina Niemców, że Polacy są w sytuacji w jakiej są. Głosowałam na Platformę od 2005 roku, od kiedy tylko mogłam i w życiu nie wyobrażałam sobie że do głosu dojdzie tak prymitywny plebs jaki u władzy jest dzisiaj, dążący do skonfliktowania nas ze wszystkimi. Plabs dla którego największym wrogiem są Niemcy i Unia Europejska, ale
@PomidorovaLova Dawna Unia była czymś innym niż obecna. Nikt z nas nie pisał się na definiowanie odpowiedniej krzywej banana, uznawaniem ślimaka za rybę, marchwi za owoc czy za zdurniałe lewactwo na ulicach. A słowa p plebsie właśnie idealnie wskazują na to co odsunęło od władzy PO. Wiara w kastę i otaczającą ich bańkę pomijając zwykłych szarych ludzi skończyła się dla nich tak jak powinna.
Nikt z nas nie pisał się na definiowanie odpowiedniej krzywej banana, uznawaniem ślimaka za rybę, marchwi za owoc


@Mathas: Parodią jest że pomysłodawcy tych teorii w parlamencie europejskim już nie siedzą, bo Wielka Brytania wyszła z Unii (z czego należy się bardzo cieszyć).

Nie oszukujmy się, ale PO od władzy odsunięte zostało przez odejscie Tuska z polskiej sceny politycznej i 500+ ufundowane z pożyczek. Tak głupota wygrywa z inteligencją - jeżeli
PO albo PIS - na inne partie nie opłaca się głosować


@chigcht: odnoś się do tego co pisze a nie do tego co chciałbyś żebym napisał

I jeszcze nazywasz mnie pożytecznym idiotą


@chigcht: a znasz lepsze określenie na kogoś kto za darmo pomaga pisowskim trollom? xD
@chigcht: zadałem pytanie, zamierzasz odpowiedzieć czy tylko chciałeś zaznaczyć że nic się od 2007 nie zmieniło?
Zawsze mogłeś być jeszcze większym debilem i złapać się na populizmy Korwina o gospodarce która go kompletnie nie obchodzi xD