Wpis z mikrobloga

@Julla co jak co ale za to szanuje tvn że wpuścili do programu takiego Kochanka, który nie wygląda jak ci wszyscy z hotelu paradise i innego gówna,i nie ma klaty z sześciopakiem itp. Normalny facet wg mnie,a nie do znudzenia lalusie z #!$%@? klata na 0,i mięśniaki z IQ na minusie.
Młody to akurat porażka i nadaje się tylko do #!$%@? z programu
  • Odpowiedz
@Co_ja_tam_wiem kochanek przynajmniej ma jakieś obycie z kobietami, a ten cały Bartuś zabiera się jak #!$%@? pies do jeża. Do tego cwaniaczek, goguś, i pajac, jakbyś takiemu dała łopatę to by musiał na YouTube poszukać do czego to jest i jak się tego używa. Porażka totalna i dno
  • Odpowiedz
@korni007: czy ja wiem? Dziś sobie jakoś tam radził z tą czarną eskortą Julią. Choć całości nie widziałam, przewijam ten szajs. Gdybym miała do wyboru młodego lub Kochanka, to choć wiekowo bliżej mi do tego drugiego, brałabym młodego. Nie dlatego, ze lubię młodych, tylko Kochanek jest dla mnie skrajnie antypatyczny i aseksualny.
  • Odpowiedz
@korni007: Ok. Rozumiem twój punkt widzenia, jednak... patrząc na te wszystkie kobiety, niezalnie od wieku, wszystkie są na swój sposób atrakcyjne. Mają walczyć o uwagę kawalerów. Jednak podejrzewam, że dla większości z nich, jak i dla mnie, kochanek jest nieatrakcyjny wizualnie a niestety intelektem nie nadrabia brakow w wyglądzie. A z tego można wyciągnąć wnioski, że będą udawać zachwycone jego adoracją tylko po to, aby utrzymać się jak najdłużej w programie.
  • Odpowiedz