Wpis z mikrobloga

Hej Mirki. Kupiłem lodówkę, wolnostojące.. Z tyłu jest ona na kolkach, z przodu ma nóżki do regulacji. Mam krzywą podłogę, i przechylona jest do tyłu. Ciężko coś położyć pod nią z tyłu, bo dostęp ciężki przez zabudowę mebli. Jak wysune i coś podłoże pod kolka, to oczywiście zjedzie z nich zanim dosune. Sama regulacja z przodu nic nie da, bo obnizona maksymalnie, dalej jest krzywa (do tylu przechylona). Macie jakiś pomysł jak to zrobić? Różnica w poziomie jest ogromna, jakby miała się zaraz #!$%@? na plecy.
#remont #budownictwo
  • 10
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@TheSevo: a może podłożyć coś wzdłuż ściany (tylnej ścianki lodówki) w stylu deskę albo panel podłogowy wzdłuż ściany tak, że jak będziesz "wjeżdżał" lodówką to ta deska nie przesunie się a kółka wjadą na nią
@TheSevo: rzuć jakiegoś gałgana( ͡° ͜ʖ ͡°)
a na poważnie to jakąś deskę weź o szerokości lodówki, zrób skos na jednej krawędzi, połóż ją na płasko zapierając o tył ściany i jednocześnie tak żeby ten skos był najazdem dla kółek, kilka prób i na końcu wyregulować przednimi stopkami
@TheSevo: a na pewno to podloga krzywa? Ja mialem zagwozdke jak zrobic zeby drzwi sie same nie zamykaly, skontaktowałem sie z serwisem LG i sie dowiedziałem, ze wszystkie ich lodowki sa pochylone do tylu i tak ma byc.