Wpis z mikrobloga

Mireczki, dawno nic nie wrzucałem, ale jutro planuję kolejny test suszarni i tradycyjnie szukam propozycji. Uprzedzam, że jutro tego szajsu 100szt na pewno nie biorę, bo mnie żona zatłucze xD Ale kiedyś wejdzie na pewno.

Do tej pory testowane były:

- Yemsetu
- Szajnochy
- Sushi corner
- Sushi Takai
- Nabe
- Kofuku Sushi
- Maiko Sushi
- Izakaya
- 7 Samurajów
- Sebu Sushi

Warunki: coś więcej niż łosoś w menu, najlepiej jakieś tempury, ośmiornice i inne małże oraz dowóz na Ołbin.

Tutaj stary post ze zbiorczą recenzją, bo na początku wcale nie planowałem robić jakiegoś wielkiego zestawienia:
https://www.wykop.pl/wpis/56114993/mireczki-od-jakiegos-czasu-testuje-wroclawskie-sus/#comment-199750803

Powinienem na to założyć osobnego taga?

#wroclaw #jedzenie71
Iudex - Mireczki, dawno nic nie wrzucałem, ale jutro planuję kolejny test suszarni i ...

źródło: comment_1625218211cwp2mfixuehmCn0k8zeRzk.jpg

Pobierz
  • 18
@mroz3: Nie no, na jedzenie będę wrzucał, przecież sami zakładaliśmy tego taga xD
Ale mam po prostu problem z odnalezieniem swoich wpisów w tym temacie. Chyba, że będę robił kopię tej listy.
Uprzedzam, że jutro tego szajsu 100szt na pewno nie biorę, bo mnie żona zatłucze xD Ale kiedyś wejdzie na pewno.


@mroz3: No mówiłem, że tego nie podniosę akurat teraz. Żona ma urodziny, nie będę ryzykował #!$%@? xD Obiecuję, że to będzie następne xD
@Iudex zamawialem juz kilka razy, ostatnio zamowienie na ~200zl, rozne lososie, tunczyki, krewety, tempury i jakies rolki z mango na slodko i wszystko zajebiscie, nawet rozowej smakowalo a sushi nie lubi ¯_(ツ)_/¯