Wpis z mikrobloga

@SHOGOKI: Ta baba akurat mówiła o ŚMIERCI ŻYDÓW z perspektywy Żydów i Polaków, a nie, że śmierć Polaków była gorsza od śmierci Żydów. Też byłem w szoku, jak ten cytat został zmanipulowany.
  • Odpowiedz
  • 1
@SHOGOKI Coo? XD Jak zabili Stachowiaka to ja raczej widziałem jak konserwy i libertarianie byli zachwyceni że jednego patusa mniej, dokładnie jak w sytuacji Floyda
  • Odpowiedz
@Vegas8 no właśnie, dla konserw potolak to patola.
To lewactwo stosuje kryteria oceny osoby takie jak kolor skóry czy orientacją zanim ocenią, zwykły zdechnięty patolak czy może poległy bohater jak ten cały Floyd xd
  • Odpowiedz
  • 1
@SHOGOKI Przyznałeś że byli zachwyceni jak zamordowano Stachowiaka i sam widzisz jak się jarają morderstwem Floyda (który był patusem i przestępcą i zgadzam się że nie powinno się go wybielać)
  • Odpowiedz
  • 1
@SHOGOKI No to zgadzam się że wybielanie Floyda i robienie z niego bohatera to przesada, ale nie zmienia to faktu że zachwyt konserw nad policyjnym morderstwem i wybielanie sprawcy jest jeszcze gorsze
  • Odpowiedz
  • 1
@SHOGOKI I nie wal chochoła że ci sami ludzie którzy protestują po śmierci Floyda byli zachwyceni śmiercią Stachowiaka, na pewno wszystkich znasz I wiesz co robili kilka lat temu XD
  • Odpowiedz
@GrammarNazi: To bardzo odważne stwierdzenie jak na jakiegoś prostego robola kopiącego doły gdzieś na Podlasiu. Niemniej nieważne ile fikołków jeszcze zrobisz, to Floyd jest bohaterem i wzorem dla całej zachodniej lewicy.

Mogę mieć tylko nadzieję, że nie będziesz podążał za swoim guru-męczennikiem i nigdy nie spróbujesz grozić ciężarnym kobietom z broni, celując w ich brzuch. A fentanyl? Bierz do woli, na zdrowie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz