Wpis z mikrobloga

witam wykopkow,
jaki kurs do reacta najlepszy?
robilem kurs js od takiego niemca na udemy, blondasa takiego, ale uwazam, ze niektore czesci kursu spiehdolil, wiec zastanawiam sie czy brac znowu sprawdzone i jako takie pogadanki od niego w react czy cos moze innego polecacie?
#react #javascript #udemy
  • 4
@zycietokuj: Co takiego 'spiehdolił' w tym kursie? Przecież jest on chyba wizualizacją dokumentacji z dodanymi smaczkami pokazującymi ścieżkę dalszego rozwoju. Dodatkowo chyba z dwa miesiące temu nagrał wszystko od zera, więc nie ma przestarzałego contentu.

Wypowiadam się jako Reactowy laik, więc na opinie ekspertów musisz poczekać
@zycietokuj: ja ten Niemiec to Maximilian Schwarzmüller to dobrze trafiłeś, tłumaczy gituwa. Jak masz za dużo kasy to za 230 dolców możesz kupić https://epicreact.dev/ Nie brałem ale podobno też gites. Pamiętam, że nigdzie nie ma cudownego kursu który zrobi z ciebie eksperta. Bierzesz jakikolwiek w marę nowy który ma dobre oceny i piszesz sam.
@Janko_Muzykancik: w js wedlug mnie bardzo slabo klasy tlumaczyl(wiec z angulara na 100% bym od niego kursu nie bral, bo on podobno mocno na klasach bazuje). chyba najgorsza czesc tego kursu.
dodatkowo mam wrazenie, ze omawia zagadnienia bardzo nierowno. jedno powtarza wielokrotnie i obszernie, a cos innego tylko wspomina i przechodzi dalej.