Wpis z mikrobloga

Jak mnie #!$%@? mentalność Polaków co do wypłat. Z kim bym nie gadał to każdy mówi, że 4-5k na rękę to jest w #!$%@? xD Dla mnie od tego powinna się zaczynać wypłata każdego kto ma jakąś specjalizację i pracuje parę lat w zawodzie. A w #!$%@? to jest ponad 10k na łapę jak nie masz rodziców milionerów, albo własnej firmy. No ale jak gadam z kumplem budowlańcem i on mówi, że odmówił podwyżki bo tak jak jest to jest dobrze i on się boi, że dostanie więcej obowiązków wraz z podwyżką. No #!$%@? mać #!$%@?, ale stabilnie. Czemu Polacy to takie cipy co nie potrafią się postawić i walczyć o swoje? Jak nauczyciele w tamtym roku strajkowali o podwyżki to też pół mirko #!$%@?, że im się nie należy. Tak jak górników mam za darmozjadów to przynajmniej potrafią wywalczyć żeby im było lepiej.

Z drugiej strony gadam z dwoma kumplami prywaciarzami, jeden jeździ x5 dwuletnią, drugi ma dom jak #!$%@? blok w którym mieszkam, z kibla do zlewu idzie się dłużej niż u mnie przez całą chatę xD I to samo #!$%@?, że 4k to jest już dużo. No #!$%@? mać

#polska ##!$%@? #pieniadze
  • 9
@Miszcz_Joda: Doskonale wiem bo zajeżdżam do rodziców to czasem zejdę do blokersów. Ja zdążyłem zrobić studia, zmienić pracę, przeprowadzić parę razy do innych miast czy za granicę, wrócić i przepracować ponad 7 lat w aktualnej pracy, a tam dalej siedzą Ci sami ludzie tylko grubsi i bardziej czerwoni od żubra xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kiedys_Mialem_Fejm: ale po co chcesz mieć te większe zarobki?
Mam kuzyna lekarza który zasuwa po 300-400h i narzeka jak on musi zasuwać od rana do wieczora.
I teraz kupil q5. I dalej będzie zasuwał jak ten chomik i narzekał ile on musi robić żeby na to wszystko zarobić.

Trochę siedziałem w wykończeniówce i widziałem jakie ludzie mają chałupy z zewnątrz. A jak sie weszło do środka do tylko ściany.