Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jakiś czas temu sparowało mnie z laską o ciemniejszej karnacji. 21 lat, zajebiste ciało, młoda, piękna, normalnie ideał. Twierdziła, że przyjechała z Mołdawii, pracuje w callcenter, bo rodzina jej kazała tu przyjechać i większość kasy odsyła im. Mówiła, że jak tylko odłoży trochę kasy i dobrze nauczy się polskiego to chce zacząć studiować. W sumie zgrywała taką wstydliwą cnotkę, wręcz do przesady, co trochę gryzło się z jej ciałem i tatuażem na nodze.

Stwierdziłem że raz się żyje i zaprosiłem ją na randkę. Twierdziła że pracuje do późna więc zabrałem ją na nightdrive. Mimo bariery językowej rozmawiało nam się całkiem dobrze, pojechaliśmy do maka, gdzie zaimponowała mi tym, że zapłaciła za nas. Wróciłem do domu, nie mogłem zasnąć i zacząłem myśleć skąd laska zarabiające pewnie max 3000 zł, płacąca za pokój i odsyłająca dużą część wypłaty ma kasę na najnowszego iphona, drogie ciuchy, niszowe perfumy itp. Zacząłem przeglądać jej ig, wszystkie foty w naszym mieście, zero wyjazdów, więc nie pasowała mi na typ cichodajki. Zacząłem szukać na wiadomych portalach i dzięku charakterystycznemu tatuażowi "bingo" - jest moja południowa królewna z anonsem za 300 zł. Trochę byłem w szoku jednocześnie pierwszy raz ciesząc się z mojej nieśmiałości, bo jedyny kontakt jaki z nią miałem to całus w policzek na koniec spotkania.

Zacząłem szperać dalej i okazało się, że jest strona o tirówkach z opisami miejscówek, recenzjami, a głównie z dyskusjami i kłótniami klientów-patusów. I co lepsze okazało się, że działalność na roksie to tylko wieczorno-weekendowa praca dorywcza, bo głównie stoi przy jednej z dróg krajowych. Panowie piszą, że cały czas ustawiają się do niej wręcz kolejki i praktycznie z samochodu jednego klienta przesiada się do drugiego inkasując średnio 100 zł za kilkuminutową usługę.

W pierwszej chwili chciałem jechać następnego dnia do jej "pracy" i skonfrontować się na żywo, ale z historii na portalu wychodziło że mogę się spotkać z naćpanymi koleżankami i gangiem bułgarskich stręczycieli, więc po chwili napisałem tylko sms, że wiem czym się zajmuje i raczej dalsza znajomość nie ma sensu. Po chwili zadzwoniła, odebrałem za trzecim razem. Głosem kompletnie wypranym z jakichkolwiek emocji powiedziała mi tylko, że przeprasza mnie za to co zrobiła, raczej już rozumie że nie ma szans na normalne życie i ludzie dla których pracuje nie pozwolą jej tak po prostu odejść. Do rana nie spałem bo miałem mętlik w głowie. Na szczęście do rana zrozumiałem, że jedyną opcją jest zapomnieć...

#divyzwykopem #tinder #przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60dd6b2cf052ea000a31fece
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 17
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: pinkna historia, dobrze żeś zrobił miras, nie ma co dla cipy ryzykowac całym swoim zyciem, nawet jesli ujowym, lala ewidentnie ma kłopoty i to z jakimiś szemranymi typami, nie oszukujmy się, nie jesteś typem typa, który mógłby się im postawić także staraj się zapomnieć jak najszybciej
  • Odpowiedz
Paaaanie, wszyscy myślą że bajt, a bialorycerzyki już pucuja swoją zbroje wyobrażając sobie jak to nawracają dziwkę , biorą ślub i żyją razem szczęśliwie aż do śmierci.

Historia jest możliwa, aczkolwiek skrajna.
Najczęściej laski się puszczają za pieniądze na portalach randkowych lub ze znajomymi którzy wzamian za towarzystwo do chlania, ćpania, zrobienia loda i przeładowania w każda dziurę są gotowi dać szlaufowi zarobić.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: stręczycielstwo jest w Polsce zakazane. Nawet, jeśli ona nie jest ofiarą handlu ludźmi a jedną z tych, co z własnej woli to robią. Rozważ zgłoszenie na policji, zwłaszcza, że ten gang może mieć na sumieniu prawdziwe przestępstwa, a odkąd granice są niesprawdzane, to przestępcy ponadgraniczni w ramach UE mają raj.

No i dziewczyna ma rację - to bilet w jedną stronę. Nie uda jej się związek. Po pierwsze oprócz klientów
  • Odpowiedz