Wpis z mikrobloga

  • 0
@Miksiarz a jaka jest różnica między jakością CD a jakością hi res???
Kurde kupiłem se jamaszke n803 i kefy .. zajebiście się tego słucha ale nie chcę ściągać wiecznie z gryzonia. Chcę być kufa uczciwy !!
  • 0
@Miksiarz z tego co wysłuchałem na reduktorze szumu to różnica 44 vs 48 jest niesłyszalna na nawet dość dobrym sprzęcie . Z tego co pamiętam to jest to różnica wynikająca z jakichś technologii a nie jakości dźwięku. Ale może coś pokrecilem
a jaka jest różnica między jakością CD a jakością hi res???


@muchabzz: taka że nie usłyszysz

Zamiast szukać niszowych serwisów o których słyszały w Polsce 4 osoby, spróbuj tych popularniejszych

Zacznij od Tidala - masz miesiąc bezpłatnej próby. Jakość nie odbiega od flaców/cd-audio
  • 0
@Atreyu na wszystkich jest miesiac do trzech za darmo. :) . Jak jest niewielka różnica w cenie to jasne że wolę coś lepszego . Próbowałem Amazona bo różowa ma prime. O panieeee .. kto pani to tak sp..... Dramat.
Jak jest niewielka różnica w cenie to jasne że wolę coś lepszego .


@muchabzz: nie zapędzaj się z tym w błędne koło, nie ma czegoś takiego jak najlepszy serwis

Sam spędziłem grube miesiące na szukaniu gdzie słuchać muzyki bo też zależy mi na jakości. Jako że jestem raczej into #sluchawki to słucham na sprzęcie tylko za 5k, na analogicznie jakościowo grający zestaw stereo musiałbym wydać pewnie 20+.

Próbowałem wielu, 90% czasu
  • 0
@Atreyu na razie jezdem na etapie prób i błendoof. Spotify mnie troszku rozczarował. Właśnie to wpieprzanie mi na siłę plejlist . Ja tego nie potrzebuje . Mój schemat szukania muzyki raczej jest trochę inny niż polecanie mi przez program. Wrzuciłem tam paru wykonawców tak polskich jak niepolskich i tylko jakieś szczątki mi wyszukało.
Jak ktoś nie szuka guwna tylko świadomie brnie w rzeczy niszowe , mało znane to lipa panie.
Ale wszelkie
@Atreyu: tak na szybciora przejrzalem twoja liste .. troche nie moja bajka. za duzo postpunka. mnostwo rzeczy to nagrania ktore kiedys juz gdzies slyszalem ale w innym wykonaniu. W sensie juz kiedys ktos tak gral. ale przynajmniej nie widze tam sieczki :D