Wpis z mikrobloga

@MaciorzMacior: wal cala butle mnie znokautowalo nieswiadomie po 4h bo myslalem ze juz bedzie lipa jak nie weszlo po 2h i tak se lezalem i film ogladalem a tu nagle jebut w sekundzie, przed amnesia wypilem jeszcze szejka z mango i gorzkiej czekolady wiec mozliwe ze wzmocnilo mi banie
  • Odpowiedz
@MaciorzMacior: IMO to jak z abv (czyli raczej nic w porównaniu ze "zwykłą banią"). Sprawdź skład i daj znać co tam dokładnie jest, może spróbuję i wyrobię sobie lepszą opinię ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@MaciorzMacior: @lemonsilverhaze: @ghandi92:
Moim zdaniem (expa troche w zyciu nalapalem) pol butelki to jest polsrodek. Bedzie takie zamulenie i "jakas faza" ale raz ze ona sie praktycznie nie rozkreci dobrze, dwa ze w pewnym momencie to juz bardziej meczy niz jest euforyczne.
To cos ala ostre palenie do 3 nad ranem i pobudka o 7, cos tam jeszcze jest, cos tam by szlo z tego wykrzesac, ale po prawdzie
  • Odpowiedz
@PurpleHaze: sprawdziłem i butelka tego shota kosztuje 50 złotych XD za tyle to spokojnie ogarniesz gram dobrej jakości zioła XD nadal pozostaję sceptyczny, ale jak wspomniałem wcześniej - nie piłem, więc moja opinia jest mało pomocna ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@ghandi92: ja wygralem na wykopie rozdajo, pewnie z wlasnej woli bym nie kupil, bo ja tez bylem scepytcznie nastawiony. Po calej butli moze byc juz fajnie, ale 50zl jednak bym za to nie dal.

Z drugiej manki jak ktos nie ma kontaktow (jak nizej podpisany, bo wszyscy sie "wysypali") to za bardzo alternatywy nie ma. A apteczna ma chore ceny ;)
  • Odpowiedz