Wpis z mikrobloga

Mirki problem jest, przelew z Revolut na PayPal w USD (tu mój błąd bo nie mogą takiego przyjąć) idzie już 3 miesiące, ani support PayPal ani Revolut nic o nim nie wiedzą i odsyłają do siebie, nawet pisałem do Santandera gdzie miał polecieć przelew ale oni też nie mogą nic powiedzieć, poradźcie coś bo już psycha siada
Czytałem kiedyś o jakimś blokowaniu środków na 180 dni ale nie wiem czy to to.
#paypal #revolut #gielda
  • 9
Czytałem kiedyś o jakimś blokowaniu środków na 180 dni ale nie wiem czy to to.


@ptrxv: na bank nie to bo by ci revo o tym napisał - żebyś wyjaśnił przepływ pieniądza (czy pochodzi z legalnego źródła)

co ma do tego santander w tej układance?
Z santandera do revo przelewałes a potem na paypal?
@ptrxv: numer konta sie zgadza i ty jestes jego właścicielem? Po identyfikatorze transferu paypal nie może dojść czy transakcja została zrealizowana?

(tu mój błąd bo nie mogą takiego przyjąć)

a z tym o co chodzi? paypal nie może przyjąć usd? - niby czemu?
@Cel87: Pragnę również zaznaczyć, że do doładowania salda można użyć tylko waluty lokalnej kraju, w którym konto zostało zarejestrowane. W Polsce doładowanie może być wykonane wyłącznie w złotych polskich i należy używać wyłącznie rachunków bankowych prowadzonych w złotówkach. Próby doładowań w walucie obcej nie powiodą się. Aby wpłata mogła zostać poprawnie przypisana do odpowiedniego konta, rachunek bankowy, z którego dokonywany jest transfer powinien być podpięty do konta PayPal oraz potwierdzony, w
@Cel87: właśnie to jest dziwne, że raz support PayPal mówi, że przelew został zwrócony a po chwili każe dać potwierdzenie przelewu i wyciągi z konta tylko po to żeby mnie odesłać do revo