Wpis z mikrobloga

Żaden z tych u góry nie jest realnym problemem, a PiS nie jest prawicą.


@Vanni: wiadomo, realnym problemem jest usunięcie zlepku komórek albo ruchanie się dwóch facetów. Do tego tylko konfederacja to prawdziwa prawica.
  • Odpowiedz
@niebieskieniebo: fajny troll. "ciekawe, czy uwierzą, że zalaminowałabym swoje płody. wow. mają mnie za naprawdę głupią, ale głupki". Jestem w stanie uwierzyć, że lewicowe kobiety stać na dużo większe głupoty i jest cała masa na nią przykładów. Ma mi być wstyd, że to oni szorują brzuchem po dnie? :)
  • Odpowiedz
@uirapuru: jakby troll był nieudany, to wpis zniknąłby w gąszczu innych i nikt nie rozpowszechniałby tego screena. Te zalaminowane oseski równie dobrze mogą być tak sprzedawane, albo zrobiła to w celu wygodniejszego przechowywania (oseski stosuje się np. do karmienia gadów). Zrobienie zdjęcia i nawiązanie do aborcji to dla mnie fajny żart.
  • Odpowiedz
fajny troll. "ciekawe, czy uwierzą, że zalaminowałabym swoje płody. wow. mają mnie za naprawdę głupią, ale głupki". Jestem w stanie uwierzyć, że lewicowe kobiety stać na dużo większe głupoty i jest cała masa na nią przykładów. Ma mi być wstyd, że to oni szorują brzuchem po dnie? :)


@uirapuru: Jeszcze kilka godzin temu wrzucałeś ten obrazek, teraz pasuje on do ciebie
Pawu1on - > fajny troll. "ciekawe, czy uwierzą, że zalaminowałabym swoje płody. wow. ...

źródło: comment_1625061596W1g7ilIlQIJHbYr9Am6J5v.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
to przede wszystkim stan umysłu lewicy ;)


@uirapuru: Jakaś dziewczyna zażartowala, że zbiera płody z aborcji, robiąc zdjęcie szczurom, czy tam myszom oseskom, a Ty to wziąłeś na poważnie?
  • Odpowiedz
@Krejziismylife: Tak, kobiety wykonując taką samą pracę na danym stanowisku dostając niższe wynagrodzenie, a głupi kapitaliści nie zatrudniają samych kobiet, żeby mieć to samo, ale żeby było taniej. Korwin wielokrotnie zadawał pytanie czym różni się sprawiedliwość od sprawiedliwości społecznej, bo jeżeli sprawiedliwość społeczna od sprawiedliwości różni się czymkolwiek, to sprawiedliwością już nie jest.
KawaJimmiego - @Krejziismylife: Tak, kobiety wykonując taką samą pracę na danym stano...

źródło: comment_1625068714dBshUxTQT6Dnnyujdn72sN.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz