Wpis z mikrobloga

@caramilla: ja po drugim. Miałam nadzieję, że poziom mojego zażenowania trochę się będzie obniżać z kolejnym odcinkiem, ale się pomyliłam.
Bartek, zachowuje się jakby był na przyjęciu urodzinowym u nieznajomej cioci. Zero spontaniczności i stres go zjada, a Kochanek aż do przesady chce uchodzić za dżentelmena, ale zamiast rzucić się z pomocą nowej uczestniczce w niesieniu walizki, patrzył na jej wysiłek z luksusowego tarasu swojego haremu. Taki z niego „mendel-dżem”
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@caramilla: ten program nie ma większego sensu. Nagroda jest jakaś udawana relacja z "księciem" xD dodatkowo mają AŻ dwóch chłopów do wyboru przez cały program. Nie sądzę żeby 20 różnych dziewczyn chciało akurat tych typków.
Ciekawe czy produkcja jest na tyle głupia, że zwyciężą Marlenka i Julia (jeszcze jej nie ma w programie) które są w miniaturce na player. Lektor totalna porażka, nie wiem kto mu piszę te teksty. Ogólnie czuje
@galileon: Formułowo kojarzy mi się z Rolnik szuka żony w wersji glamour.
Zastanawiałam się dziś, co mi tak bardzo nie leży w tym programie, no i już wiem. Przywykłam do HP, gdzie ludzie byli na ogół pewni siebie, rozmowy były gładkie i na jasne tematy, nawet na początku nie było yyyy eeee i takiej cringowej gadki rodem z pierwszych randek z tindera. A 40/20 całe jest zbudowane z bąkania zażenowanych, zestresowanych
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Rosalinea: 40 odcinków. Tak kręcą drugi sezon, już nawet oficjalnie potwiedzili. Znów będzie dwóch księciów o względy których ma walczyć (chyba) po dziesięć dwudziestek i czterdziestek
@galileon: ale to chyba jeszcze nie koniec kobiet. W przeciekach, które pokazywano na tagu HP, była przynajmniej jedna bardzo cycata brunetka, a takiej w programie nie ma. Myślę, że będą tymi babeczkami żonglować, wpuszczać i wypuszczać, bo w zapowiedziach aktualne blondyny fajnie się oburzają. Tylko dla ewentualnych dram na to patrzę.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dewasta: na razie była jedna zasada: Kochanek kazał ciągnąć młodemu losy, a gdy ten wyciągnął kolor czerwony to Kochanek zdecydował, że czerwony to 40+. Myślałam, ze sobie jaja robi, że przecież to tak nieuczciwe, że aż głupie, więc zaraz będą heheszki i po postu zaczną wybierać babki jak do drużyn piłkarskich na WF, ale nie. Młody dostał same stare, bo wyciągnął czerwone. Założę się, że gdyby wyciągnął zielone, to Kochanek by
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Dewasta: dokładnie @caramilla: ten program nie ma większych zasad. Jest parę babek i na koniec ma zostać jedna z młodym i jedna ze starym. Będą wchodzić nowe i jakieś wychodzić. Na razie chodzą na randki i mają zabawy w komplementy.
@caramilla młody to przede wszystkim nie nadaje się do tego formatu. O ile kochanek mówi jasno że wiek nie ma znaczenia o tyle młody to taki studencik co tylko umi z młodszymi od siebie nawiązać jakiś kontakt. Typ zero doświadczenia z laskami od siebie starszymi, i nie mówię tu o 40+, ale nawet z taką 28-32 by miał problem nawiązać gadkę. Dzieciak w #!$%@?, w jego wieku znam parę osób i żadne
@galileon: Coś mi się zdaje że zasady będą równie precyzyjne co HP, czyli uczestniczki będą odpadać w kolejności przewidzianej w scenariuszu.

Swoją drogą... Jak długo był kręcony ten program? Jakoś nie chce mi się wierzyć że niektóre z tych kobiet sukcesu byłyby w stanie porzucić swoje biznesy na długie tygodnie, a robienie aż 40 odcinków z np tylko 2-3 tygodni rywalizacji to będzie strasznie rozciąganie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dewasta: tak od początku maja do początku czerwca, nie wydaje mi się, że to było 40 dni. Pewnie rozciągną jak w ostatnim HP, że 4 odc = 3 dni. Widać było w zapowiedzi, że będzie coś podobnego do pandory i rajskiego. Ale w 3 odcinku extra (nie wiem jak w tv) puścili 8 minut ćwiczeń starego z paulą. Serio nie mają czego tam pokazywać.