Wpis z mikrobloga

@arek1503 gościu to nie zakładaj na razie nic tylko rozbujaj firmę, jest coś takiego że można jakiś zarobek mieć bez działalności. Poza tym spróbuj połączyć firme i pracę najpierw żeby Ci ZUS płacili
@Jamniki2: sęk w tym, że ciężko mi będzie to pogodzić przez dłuższy czas bo pracuję "nienormatywnie" jednego dnia kończę po 8h drugiego po 16
@Pienio69: boję się, że utopię kasę i w sumie, że popełnię jakiś błąd i potem będą mnie ścigały urzędy
boję się, że utopię kasę i w sumie, że popełnię jakiś błąd i potem będą mnie ścigały urzędy


@arek1503: najmij księgowa
Potencjalne 'ścigały mnie' można wyrazić w złotych polskich. Określ tą kwotę. U mnie to nie przekroczyło nigdy średnich dochodów z miesiąca czy dwóch. To daje spokój
@arek1503 konkretniej prosze. Jak otwierasz działalność to musisz być nastawiony na zyski. Pierwszy miesiąc mojej działalności to zarobiona dycha. Teraz mam niewiele więcej, ale trzech ludzi i podwykonawców, łącznie 11 ludzi. Dałbyś mi jeszcze z dziesięciu to znajdę im zajęcie.
jak wiadomo jedno niedopatrzenie i docisną Cię jak peta


@arek1503: to akurat jest gówno prawda - nie opieraj swoje wizji świata na wykopowej perspektywie, bo jest niemiłosiernie skrzywiona