Wpis z mikrobloga

MOIM / TWOIM zdaniem, najbardziej overrated i underrated (nie mylic z najlepszy / najgorszy) graczami na kazdej pozycji w LEC to:

Overrated / Underrated

TOP - Wunder / Kryze
Jungle - Selfmade / Zanzarah
Mid Humanoid / Nisqy
Adc Crownshot / Hans Sama
Supp Hylissang / Limit & Vander

A Wy drogie mireczki?
#leagueoflegends
  • 12
  • Odpowiedz
@wiecznylowcaumyslow:
Twoje
Wunder uważam, że ma totalny zjazd formy i gra obecnie w kratkę, ale dalej jest topowym zawodnikiem. Jestem ciekaw czy pokaże coś fajnego w mecie na splitpush.
Kryze - nie wypowiem się
Selfmade - miał bardzo słaby poprzedni split, w sumie jak cało FNC, ale teraz ładnie ciągnie gry w VIT, wygląda, że tam FNC miało swoje porządne dramy wewnętrzne.
Zanzarah - w sumie gra nie najgorzej, ale od zawodnika, który już tyle gra
  • Odpowiedz
@wiecznylowcaumyslow: ok, no to tak

OVERRATED

Wunder - przyznaje, mial forme gigant w 2019. Jednak od tego czasu, gra bardzo przecietnie, jest niewidoczny, dawno nie widzialem u niego tego blysku. Mimo to, wciaz hajpowany przez casterow i wielu
  • Odpowiedz
@wiecznylowcaumyslow: chociaz, co do Carzzyego to sie zgadzam, jednak Crown troszeeeczke bardziej przehajpowany :p

Trymbi no czasem sie zagubi, jednak dla mnie spoko zawodnik, moze osad przeklamuje u mnie troche to, ze go po prostu lubie ¯\_(ツ)_/¯

Do reszty pozwolisz ze nie bede sie odnosil, bo kurcze mamy odmienne zdania. Ale gdyby wszyscy mieli takie same, byloby nudno :D
  • Odpowiedz
@K_Feras_P: o tutaj z Panem tez w niektorych pozycjach mysle podobnie

Hirita chcialem wpisac, jednak gra troszeczke za krotko, a i zastanawialem sie kto jest bardziej przehypowany, Humanoid czy Caps ;)

A czy moglbym prosic tylko o uzasadnienie Kaisera? Dla mnie kozak, ale milo byloby poznac Twoja opinie :)
  • Odpowiedz
@Boban1992: Kaiser ma dużo wyjebek i niepotrzebnych engagów szczególnie w midgamie. Jego laning phase jest całkiem niezły jeżeli gra na dolne teamy ale na najlepsze botlany w LEC czyli Upset/Hyli, Trymbi/Hans i Rekkles/Miky nie radzi sobie za dobrze.
  • Odpowiedz