Wpis z mikrobloga

Siema. Dzis chcialbym kupic jakas gierke. Myslalem nad Dayz lub Rust, ewentualnie scum. Jak myslicie? jest tu jakas spolecznosc grajaca w ktoras z tych gier? Glownie mi chodzi, zeby samemu nie grac. Lub jak bede musial grac juz sam, to w ktora polecacie? Dayz mi sie wydaje taka bardziej singlowa, rust wiadomo budowanie, loot - rowna sie rajdy. ??
#dayz #gry #rust
  • 9
W #rust masz wybór, jak chcesz grać:
-pvp (odpowiedni serwer)
-pve (odpowiedni serwer)
-pvp/pve (odpowiedni serwer)
-chcesz budować (odpowiedni serwer)
-rp (odpowiedni serwer)

Są serwery przygotowane do grania solo, duo, trio... aż do no limits
Granie solo na serwerach no limit jest raczej dla zaawansowanych graczy, zależy ile masz czasu na granie tak naprawdę. W rust najlepiej gra się z ekipą na serwerze vanilla (jak dla mnie).

budowanie, loot - rowna sie
@gesiu96: bardziej singlowa to zobacz sobie 7 days to die, takie l4d lvl expert, polaczone z rustem i minecraftem. Mozesz grac singla, sa serwery PvE, PvP, albo oba naraz. Sporo możliwości fajne zombie,rozbudowany system perkow/lvli, ciekawe mapy tworzone przez spolecznosc, + generator map w grze, updaty wlasnie sprawdzilem na stronie, i wypuszczaja je rzadko, ale duze i regularnie w miare. Imo niedoceniana gra, moze przez to wlasnie ze jest bardziej ''singlowa''.
Szczerze mowiac przez tydzien ogladalem same gameplaye o rust i dayz. xd Padło na Dayz, ponieważ chodzi mi właśnie o gre typowo exploring/loot/interakcja. A rust widze, ze typowo end game = budowanie. craft, raidy. A i dodam, że nie żałuje zakupu.(40 % znizki, polecam, na rust tak samo) Jest adrenalinka podczas grania, a tego szukalem :D Wczoraj 2 godziny zbieralem loot i w między czasie napotkałem pare osób, o dziwo zero strzelania