Wpis z mikrobloga

mi się nie chce rzygać na nic, ludzie którzy rzygają są zwyczajnie pierdlnięci


@TakiseWatykaniak: też mnie jeszcze mdli jak w miejscu publicznym pójdę do toalety a tam wszystko dosłownie zasrane i wali g#wnem, ciebie to widocznie nie rusza( ͡° ͜ʖ ͡°)
a ty to wykorzystales geju


@Hansim33: grzeczniej proszę, a skąd w ogóle wiesz za kogo się uważam? Może non binary jestem? Czekam teraz aż uklękniesz w ramach przeprosin za te oszczerstwo, nawet nie zapytałeś o orientację oraz za kogo się sam uważam, czuję i określam. Na kolana teraz z przeprosinami, kredka na chodniku nie wystarczy, czekam na zdjęcie lub filmik naziolu, pisowcu, faszysto i homofobie.
tobie pewnie sie bardziej chce zobaczyc mojego siura


@Hansim33: a skąd taka pewność?( ͡° ͜ʖ ͡°)

a nie jakichs przeprosin


@Hansim33: twój malutki i tak nic nie ma do gadania, bo zostałeś zgaszony jak tamten, czyli się dałeś się tak samo "wyruchać", przepraszaj za pomówienia, oszczerstwa, homofobię i mowę nienawiści. W twój tyłek to teraz przynajmniej wjedzie litrowy słoik z nakrętką a jeszcze będą luzy, ty
nie taki malutki, szesnaście cali ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Hansim33: mówić każdy może¯\(ツ)_/¯

a pewnosc stad ze twierdzisz ze go #!$%@? ʕʔ


@Hansim33: nie go, a ciebie, twoim siurkiem zainteresowany nie jestem. Widać, że dawno nie ruchałeś i sfrustrowany jesteś. Szukaj gdzie indziej partnera do seksu¯\
(ツ)_/¯ z 16 calami i nie mieć nikogo to naprawdę trzeba być incelem¯\_(ツ)_/¯
wyraznie napisales ze jego geju ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Hansim33: jego jako osobę zboczeńcu¯\_(ツ)_/¯ a ty już fantazjujesz i myślałeś, że zamoczysz? Teraz wiem jak się czują kobiety, kiedy do nich takie przegrywy piszą( ͡° ͜ʖ ͡°)
zasugerowales ze jest malutki to odpowiedzialem. teraz odpowiedz czemu chcesz go #!$%@? XD


@Hansim33: chcę sprawdzić czy nie kłamiesz, a nawet jakbym chciał to i tak nie wiadomo czy go masz, chwalisz się a teraz udajesz, że tematu nie ma, jakbyś jaj nie miał w ogóle¯\_(ツ)_/¯ a lubię temat ciągnąć, bo się fajnie kompromitujesz
no ale teraz to ty odpowiedz na moje pytanie XD


@Hansim33: ciekaw jestem po prostu czy naprawdę masz jaja, a swojego pindola jakbyś pokazał albo wysłał na priv ja bym upublicznił, aby wszyscy widzieli twoje 16 cali(σ ͜ʖσ)
no ale teraz to ty odpowiedz na moje pytanie XD


@Hansim33: już koleżanki poinformowałem, że będę miał zdjęcie 16 calowego potwora. Chcą GO zobaczyć i kurde nic, a same są ciekawe. Czyżbyś go nie miał? Problemy z erekcją czy za zimno jest i nie osiąga obiecywanych rozmiarów? Zawsze tak ludzi rozczarowywujesz?