Wpis z mikrobloga

@niochland: slyszales moze o wolnosci wyznania? XD wiem ze u nas jest z tym problem bo narod przesiakniety katolizmem to krwi, ale w takiej kanadzie chyba jest lepiej, i jezeli ktos nie chce aby mu na podstawie 2000 letniej ksiazki ukladano zycie to nie musi tam chodzic nie? XD a te dewastacje robi silna w kanadzie lewicowo anarchistyczna bojowka poskladana z studentow socjologi i gender studies bo prawdziwi "normalni" kanadyjczycy sa
@Lipathor: tak jak i islam, i LGBTQ bedzie bronic swoich ITD, kazda grupa bedzie chronic i ukrywac swoje grzechy z obawy przed taka reakcja jak ta powyzej,

doslownie kazda organizacja to robi, nie tlumaczy to KK ale tez nic nie tlumaczy reakcji tych durnych lewicowych bojowek

juz napisalem powyzej jak powinno to zostac zalatwione, ale ludzie wola regowac emocjami jak idioci na rzeczy ktore byly 100 lat temu

jednak jak napisze
@Kazimierz_Lyszczynski: ja widuję młodzież nawet w sporych miastach powiatowych. Od razu wyjaśnienie że dla mnie jeden to jest za dużo młodych ludzi w kościele. Nie zmienia to faktu, że średnia wieku uczęszczających gwarantuje nam jeszcze lata tego gówna w którym aktualnie się babrzemy. Nie spodziewam się tu serio żadnej irlandii za kilka lat
@Atomizer69: OK, w powiatowych się to też zdarza, ale nie mów, że nie dostrzegasz różnicy pomiędzy ogólnym stosunkiem społeczeństwa do chodzenia do kościoła dzisiaj a na przykład 25-20 lat temu. Wtedy pamiętam chodzili wszyscy i dziwnym było, jak ktoś nie chodził, nawet w dużych miastach. Dzisiaj jest raczej odwrotnie. Duże miasta są stracone dla czarnych już na zawsze, prowincja się trochę utrzyma, ale warto zaznaczyć, że ten trend to nie jest
Do Polski też dojdzie.


@alkoholik000: problem w tym, że Kanadyjczycy są inteligentniejsi i widzą, że nie podoba im isę jak klecha dyktuje im jak żyć, bo w 2000 letniej książce tak napisali

Polacy lubią nie myśleć i żyć tak jak ktoś powie, im dalej na wschód tak niestety jest

@niochland: byś się zdziwił z ta ich inteligencja.
Po prostu zmienili instytucje która nimi rządzi i tyle, dalej ten sam poziom.