Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki i Mirabelki, będzie krótka i zwięzła autopromocja:) Tak się w życiu złożyło, że po kilku latach zastanawiania się i stresów pt. chciałbym, ale nie wiem czy sobie poradzę - postanowiłem wejść na dobre w temat handlu częściami samochodowymi, ogólnie założyć własną DG. Jako że lepsze wrogiem dobrego - szukam dalszych miejsc i ludzi, którzy byliby zainteresowani kupnem w.w. Ogólnie mam dojścia do kilku hurtowni, zarówno z elementami stricte mechanicznymi, jak i blacharskimi ( oblachowania, zderzaki, lampy itp). Części głównie nowe, zamienniki tańsze i te z najwyższej półki, ale jeśli byłaby potrzebna jakaś 'używka', czy nowy oryginał - to też mogę spróbować pomóc ( choć nie ukrywam - że raczej celuję właśnie głównie w pierwszy wariant). Dodatkowo - pomagam w tematach odszkodowań komunikacyjnych - masz kosztorys z TU, z którego nie jesteś zadowolony - wal również jak w dym, coś uda się na pewno dodatkowo od nich wyciągnąć. Dodatkowo - posiadam miejsce z kanałem, gdzie mogę wykonać drobniejsze, jak i te poważniejsze prace naprawcze w samochodach. Więcej szczegółów na PW, bądź - w postach poniżej:) Pytajcie znajomych, przekazujcie dalej! Oczywiście też - wystawiam FV/Paragon, jest to pełny legal:)
#wroclaw
  • 1