Wpis z mikrobloga

Sytuacja w Polsce w sprawie lockdownu podzielona na województwa z podziałem na kolory. (Otwórz w nowej karcie.)

Update Poniedziałek i Czwartek

Tag do obserwowania -> #liczymylockdown

Na niebiesko pokolorowane ostatnie 7 dni.

Plus przy pierwszym komentarzu -> zawołam do następnego

Tabela zawiera średnią kroczącą (7 dniową)

Pełna tabela:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1P5lGkYE2ZFPqVXoqoTxvcd9m9hkB2ZP-XA4a-uAXgZs/edit?usp=sharing

#idziemypolockdown #koronawirus #narodowakwarantanna
taior3 - Sytuacja w Polsce w sprawie lockdownu podzielona na województwa z podziałem ...

źródło: comment_1624869493OOveDsUABfJIpVrTpEWzAr.jpg

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
@BobMarlej: Lizbona odcięta kordonem, w Rosji i UK codziennie pięciocyfrowe wzrosty, a Mati ma narażać się na przypominanie luzowania, jak "już nie trzeba się jego bać" przed rokiem. Przecież już widać, że wzrosty są na horyzoncie, na szczęście prawdopodobnie z dużo lżejszym wpływem na zgony.
  • Odpowiedz
@Maljevic: Rosja i UK same sobie winne. Poza tym przypomnisz, ile miało UK, gdy u nich zaczynała się fala?
Nigdy nie zeszli poniżej 2000 dziennie, nawet uwzględniając liczbę ludności Polski i UK różnica spora (to tak, jak gdyby u nas w ogóle nie było mniej niż 1200). Przy naszych wartościach wynoszących 100 i poniżej dużo łatwiej kontrolować epidemię, więc możliwe, że żadnej eksplozji delty nie będzie, gdyby miała być, to
  • Odpowiedz
@Fearaneruial: Wcale, że nie, w tabeli jest błąd. @taior3, w docsach w pełnej tabeli masz poprawne dane, a w ostatnich 21 dniach już pojawiają się rozbieżności, coś Ci zjadło dwa dni tabelkach
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BobMarlej: tylko UK robi znacznie więcej testów. Myślę że gdyby u nas zrobić tyle testów co w UK to też by znacznie więcej pozytywnych testów
  • Odpowiedz
@BobMarlej: bardzo ciekawe jest co piszesz, ma sens, jednakże nie wziąłeś pod uwagę bardzo istotnego czynnika.
Naprawdę myślisz że oni podejmują jakieś akcje po analizie jakichkolwiek danych? :D
  • Odpowiedz