Wpis z mikrobloga

Ostatnio z ziomkiem gadaliśmy o #roksa
Ja ogólnie nie korzystam, a co najwyżej obczajam roksanki jakie są w mieście w poszukiwaniu znajomych twarzy, ale on i jego towarzystwo już tak

Zauważyliśmy, że ostatnio brakuje świeżego narybku. A średnia wieku w naszym mieście się zwiększa. Zastanawia nas czym jest to spowodowane, skoro młode julki są tak wyzwolone. Czy poziom życia w #polska tak się zwiększył, że już nie muszą uprawiać najstarszego zawodu świata? Skąd one biorą na te swoje ajfony, skoro w pracach również nie bardzo je się widuje, a jak już to jakieś studenckie gównoprace za marne grosze. Czyżby rodzice mieli więcej pieniędzy?

#pytanie #spoleczenstwo
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@wez_idz_sobie w zeszłym roku byliśmy ze znajomyi w jakiejś imprezowni we Wrocławiu. Po wszystkim (koło 1 w nocy) jeden z naszych zaczął namawiać nas do wykonania telefonu do jakichś miłych Pań, bo my piękni... I młodzi... Jako że jeszcze nie korzystałem przystałem na propozycję. I wyobraźcie sobie, że we Wrocławiu dziewczyny z roksy mają przerwę akurat między 23 a 5 rano ... Wszystkie jak jedna.

Do dziś nie spróbowałem
  • Odpowiedz
dziewczyny z roksy mają przerwę akurat między 23 a 5 rano ... Wszystkie jak jedna.


@sajo: nie wszystkie, ale fakt, sporo. Trzeba wiedzieć gdzie zadzwonić ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Zastanawia nas czym jest to spowodowane, skoro młode julki są tak wyzwolone


@wez_idz_sobie: popularyzacja s--s kamerek i handlu nudesami/filmikami, a poza tym nadal wiele dziewczyn woli mieć jednego/dwóch/trzech stałych sponsorów niż musieć przerobić x typa
  • Odpowiedz
Ja szczęście w NL jest tego sporo


@sajo: o, musze się kiedyś wybrać na diving zagraniczny. Możesz coś opowiedzieć o tym jak to tam wygląda? Podobno bardzo duży wybór, w tym też egzotyka ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz
Skąd one biorą na te swoje ajfony, skoro w pracach również nie bardzo je się widuje, a jak już to jakieś studenckie gównoprace za marne grosze. Czyżby rodzice mieli więcej pieniędzy?


@wez_idz_sobie: teraz wystarczy że wysyłają spermiarzom zdjęcia stupek albo nudesy i spermiarze przelewają im hajs. Sprzedają też używaną bieliznę, albo znajdują sobie sponsorów
  • Odpowiedz