Wpis z mikrobloga

@Ewentualnie: Generalnie to każda żabka może mieć całkiem inny towar więc nie jest to wyznacznikiem, że skoro jest u mnie to i u Ciebie też będzie. Musisz po prostu szukać. Parę dni temu w auchan też kupowałem lagerowe niefiltrowane, ale między auchanami też się zatowarowanie różni.
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: Tak. Podstawą jest to co masz w ulotce, to jest asortyment podstawowy i on się musi zgadzać (z małymi wyjątkami gdy w ulotce jest zaznaczone, że tylko wybranych sklepach). Wszystko inne czyli jakieś 90% zatowarowania wybiera sobie właściciel. Może wziąć to co jest na magazynie obsługującym jego sklep. A jest duży wybór. Wiadomo, każdy bierze mniej więcej podstawę to samą, ale inne rzeczy to w zależności co się sprzedaje i
Może wziąć to co jest na magazynie obsługującym jego sklep


@Vadzior: Może wziąć towar z dowolnej hurtowni jaką sobie wymarzy? Bo wiesz. To, że towar może się różnić nie znaczy, że każda zżabka może mieć całkiem inny towar skoro pula dostępnych produktów jest ograniczona.

Czy w dwóch żabkach musi być ten sam asortyment? Bez wątpienia nie. Czy każda żabka może mieć całkiem inny towar? Nie. Dystrybucję i logistykę zapewnia franczyzodawca poprzez
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: Nie wiem na czym polega różnica skoro piszemy o tym samym. Idąc tym tokiem o pizzy to piwo równa się piwo. Obojętnie jakie. Wiadomo, że jakieś będzie. Ostatnio była dyskusja tu na wykopie o dębowym mocnym. Ja te piwo rzadko spotykam. Ktoś pisał, że kiedyś miało dobry marketing. Teraz mniej. I ktoś napisał, że przecież w każdej żabce jest. Ja u siebie nie kojarzyłem od dawna żebym widział. Zagadałem do
Nie wiem na czym polega różnica skoro piszemy o tym samym


@Vadzior: Nie.

. Ja u siebie nie


@Vadzior: No poruszyła mnie twoja historia ale co to ma do tematu? Asortyment w każdej żabce nie może być całkiem inny skoro całą sieć zaopatrza de facto jedna hurtownia z tymi samymi produktami. A to, że z tych produktów każda żabka wybiera sobie stanowi o tym, że asortyment może się delikatnie różnić
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: Ta podstawa jest minimalna, ogranicza sie do ulotki. Reszta towaru w dużej części i tak się pokryje bo... bo pokryje się też z każdym innym sklepem. Wszędzie dostaniesz serki almette, łaciate. A w żabce w wawie kupowałem philadelphie. A u siebie w mniejszym mieście spotkałem co najwyżej arle. Przecież od samego początku piszemy o takich różnicach, op pytał o konkretną markę piwa która nie musi być w każdym sklepie.
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: Za bardzo bierzesz do siebie to co napisałem. Nie wiem, myślałeś że chodzi mi o to, że w jednej żabie nie kupisz piwa tylko części do wymiany rozrządu w passacie? Dalej uważam że każda żabka może mieć inny towar. W małej spotkam 20 marek piwa, w dużej 30 i jeszcze serki mascarpone. I węgiel do grilla. Przy uniwerku kupie płyty cd, w innych żabkach zrobią na mnie oczy. Przy korpo
Za bardzo bierzesz do siebie to co napisałem.


@Vadzior: Ale #!$%@? logikę. Walnąłeś bzdurę. Ok. Zdarza się. Sprostowałem ją i zamiast mi podziękować imputujesz mi, że za bardzo biorę do siebie twoje bzdury? Nie bądź śmieszny.

Dalej uważam że każda żabka może mieć inny towar.


@Vadzior: Który nie jest całkiem inny bo całe zaoparzenie brane jest z tej samej hurtowni w każdej żabce. Koniec kropka.
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: Nie. Ty piszesz bzdury. Nie pisaliśmy od początku o towarze dostępnym w magazynie tylko w sklepie żabka. Towar na magazynie w zależności od regionu też się różni. Na pomorzu kupisz bosmana i specjal. A u mnie królewskie którego nie uświadczyłem w trójmieście. Mój znajomy nie ma możliwości zamówienia bosmana do swojej żaby.