Wpis z mikrobloga

Wydaje mi się, że w tym przypadku po prostu wzięli fotki z lego ideas i na oko zbudowali ten zestaw na ich podstawie (tak zgaduję XDD)
  • Odpowiedz
@fizzly, @piotrveyner, @Sleepypl, @Qullion Cześć, to jest trochę wynik złych decyzji, pewnie będzie się to za mną ciągnąć. Stworzyłem tego MOCa, bo masa ludzi prosiła mnie o instrukcje. W ideas projekt już przepadł. Stworzyłem trochę zmienioną i ulepszoną wersję (z drobną optymalizacją kosztową - zamieniłem drogie elementy na tańsze). Udostępniłem instrukcję za darmo.
Po jakimś czasie odezwał się Pan chińczyk i opowiedział jak to współpracują z wieloma projektantami, mają
  • Odpowiedz
@Qullion: Zaproponowali wynagrodzenie za każdy sprzedany zestaw. Szczerze to nie wiem czemu tyle to kosztuje na amazonie. Na ich stronie jest zdecydowanie taniej. Ale faktycznie nie są to "tanie podróbki".
  • Odpowiedz
@fizzly: Tak. Jest to coś w rodzaju umowy, gdzie deklaruję że są jedyną firmą "chińską" która może sprzedawać ten zestaw. Właśnie mi napisali że prześlą mi dane do logowania do ich ERPa żebym mógł na bieżąco śledzić zamówienia
  • Odpowiedz