Wpis z mikrobloga

Szkoda, że igrzyska nie odbyły się w tamtym roku, gdzie prawdopodobnie bylibyśmy w najlepszej formie. W tej chwili nie tylko Brazylia jest w lepszej formie niż nasza druzyna, ale również Francja gra od nas trochę lepiej. Nie wiadomo też jak będzie wyglądać USA, które nie potraktowały na poważnie tej ligi światowej, a oni na igrzyskach zawsze jadą będąc w wysokiej formie. Myślę jednak, że medal będzie, ale o złoto będzie piekielnie ciężko
#siatkowka
  • 4
@Hadzik: Włochy też powinniśmy ograć. Jeśli chodzi o Rosję to oni w wielu meczach po prostu w trakcie grania opadali coraz bardziej z sił. Mocno trenowali na tym turnieju. Na igrzyskach będą silni. Ale Brazylia z taką grą wszystkich ogra
@rbk17: ale szczerze mówiąc przed igrzyskami typowałem Rosje do wygrania. Przed samym finałem Rosja-Francja jednak czułem ,ze Francja wygra bo mają niesamowitą technikę w przyjęciu. Rosjanie grają typową siłową siatkówke i nie mają na przyjęciu i na libero tak dobrych technicznie zawodników jak franzuzi. W dodatku widać ,że rosjanie średnio radzą sobie z technicznymi serwami. Dla franzuzów bomby rosjan a wcześniej nawet Leona czy Kurka nie robiły większego wrażenia. Chociaż myślałem