Wpis z mikrobloga

@SonGocha99: #poznan #wilda
Pytanie (to już trzeci post) czy można zgłosić do prokuratury narażanie na wypadek z udziałem rowerzysty, ze względu na błędne oznakowanie skrzyżowania? Winnym chyba jest ZDM (nie wiem kto znaki stawia), ale Policja chyba to akceptuje? Wiem, uparta jestem ale to jest niedopuszczalne! Przecież ten rowerzysta jadąc pod prąd (może, bo zrobili kontrapas - chyba tak to się nazywa) ma znak "skrzyżowanie równorzędne" i może wjechać na pełnej ******, a ci z Przemysłowej mają "droga z pierwszeństwem)
SonGocha99 - @SonGocha99: #poznan #wilda
Pytanie (to już trzeci post) czy można zgło...
  • 11
Hmmm. Jak ja zgłosiłem usychające drzewa na Jarachowskiego to reakcja była całkiem szybka.


@Motorowy123:

Dziękujemy za przesłanie wiadomości.

Po rejestracji zostanie ona przekazana do Wydziału Parkowania ZDM, który zajmie się sprawą.

Ponadto informujemy, że:

informacji dotyczących strefy płatnego parkowania, identyfikatorów parkingowych, opłat dodatkowych, itp. udziela >miejska infolinia od poniedziałku do piątku w godz. 7.30-20.00, pod numerem telefonu 61 646 33 44,

kasy Strefy Płatnego Parkowania przy ul. Wilczak 17
Przecież ten rowerzysta jadąc pod prąd (może, bo zrobili kontrapas - chyba tak to się nazywa) ma znak "skrzyżowanie równorzędne" i może wjechać na pełnej ****


@SonGocha99: Merytorycznie jak najbardziej masz rację. Moim zdaniem jazda rowerem po mieście na pełnej **** to jest jednak głupi pomysł.