Wpis z mikrobloga

Zalosne jest to wasze tlumaczenie G2 na sile.. jak FNC gralo #!$%@? to ojojoj ale zenada, wstyd i w ogole, a jak G2 graja kupe to #!$%@? o jakims trollowaniu, o tym ze teraz wyjebka bo sie na play-offy szykuja itp itd xD graja slabo i tyle, pewnie mysleli ze przyjdzie Rekkles i wszyscy sie orzed nimi poloza. Na ten moment sa mid tier teamkiem. I nie, nie jestem fanem FNC, raczej zawsze kibicowalen G2 i Roque (glownie przez Kikisa na poczatku) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#leagueoflegends
  • 13
@Vezz: wystarczy przejrzec wpisy z ostatnich kilku dni, lub sprzed tygodnia. W robocie jestem wiec nie mam czasu szukac, zaraz w morze wyplywam i strace zasieg ¯\_(ツ)_/¯
Ale kolego, jesli mam byc szczery, to zawsze sie tam smiejesz z FNC, tymczasem na G2 zlego slowa nie powiesz, chyba ze od wielkiego dzwonu ;)
@Boban1992: Ja pisalem ze widze poprawe w ich graniu objectiwów i nadal uwazam to za fakt. Niestety indywiudalnie grają gówno. Caps w krzaki jak dziecko etc. G2 to teraz poziom Astralis i nic tego nie zmieni
@MEKORRO: Wunder to jak ktos dzis napisal leniwy cwaniaczek, lub cocky lazyboy, łotewer. Ogolnie, G2 w tym sezonie to idealny przyklad starego polskiego powiedzenia, ze "pycha kroczy przed upadkiem"