Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 144
Pytanko do Mirków z #krakow
Czy ktoś kojarzy ten budynek i co jest z nim nie tak?
Stoi w miejscowości Wola Kalinowska i od 2010 jest ciągnę wystawiony do sprzedaży.

Będę chciał w poniedziałek podzwonić, popytać, ale znając moc wykopu to na bank znajdzie się tutaj ktoś kto temat zna z pierwszej ręki ;)

Dzięki z góry za pomoc
staryhaliny - Pytanko do Mirków z #krakow
Czy ktoś kojarzy ten budynek i co jest z ni...

źródło: comment_1624730173eZlOFU55v6PnYWQPierDAB.jpg

Pobierz
  • 114
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@staryhaliny: Straszy w nim. Pierwszy kupiec w 2012 zginął w wypadku jak jechał umowę z PGE podpisać, drugi w 2014 robił parapetówę i po pijaku z balkonu wypadł, trzeci popełnił samobójstwo, czwarty wybiegając o 2 w nocy spadł ze schodów.

@pinkfloyd12: no to gdzie tu problem?
¯\_(ツ)_/¯

@little_muffin: w sumie jakby technologicznie było wszystko ok to bym poważnie rozważał, ale muszę zobaczyć dokumentację. No i wziąć jakiegoś rzeczoznawcę budowlanego,
@staryhaliny: weź ze sobą kogoś kto się zna na budowlance żeby z tobą obejrzał. Może konstrukcja #!$%@? i w praktyce na sprzedaż jest działka a budynek do rozwalenia tylko właściciel nie przyjmuje tego do wiadomości i wystawia po cenie nieadekwatnej do stanu faktycznego. To przychodzi mi na myśl jeśli ogłoszenie wisi tak długo - widziałem coś takiego u moich rodziców w okolicy. Facet budował dom i przerwał w połowie, potem wszystko
Ja strzelam, że ktoś miał dobrą robotę i ja stracił, albo rozwód i się biją o hajs, dlatego tak leży


@little_muffin: niektórzy też stawiają pierwsze kroki w deweloperce, postawią pustaki i dach a potem "weź pan kup". Nie mówię że to źle ale te ofert byłyby bardziej atrakcyjne gdyby je wykończyć pod klucz, ale wtedy cena byłaby inna