Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#dupeczkizprzypadku

Czy wychodząca goła dvpa ze spodni to jakaś nowa moda? Ostatnio byłam nad morzem i widziałam kilku facetów w za małych spodniach, ledwo wciągniętych na tyłek, którym widać było owłosionego rowa. Najlepszy był facet co siedział w kawiarni ze znajomymi. Dosłownie całe gołe dvpsko na wierzchu, zatkało mnie. Nie robiłam żadnych zdjęć bo akurat nie miałam telefonu na wierzchu.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60d7202e687918000a2163bb
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 6
OP: robert7454 - po co się odzywasz jak piszesz jakieś bzdury. Nikt się nikomu nie przygląda. Tyłek jest na samym wierzchu i każdy to widzi (no bo ciężko nie zauważyć dvpy wylewającej się z za małych spodni...). Naucz się czytać ze zrozumieniem, a potem pisz swoje bezsensowne trzy grosze.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
@AnonimoweMirkoWyznania Widać mężczyźni również mogą się ubierać, jak im wygodnie. Forsowanie eschibicjonizmu kobiet i zwracanie uwagi na męska postawę trąci o podwójne standardy. Wierzyć bądź nie, kobiety również zwracają uwagę na zgrabny męski tylek. Czemu by nie odsłonić trochę skóry, jeśli nikomu nie dzieje się krzywda