Wpis z mikrobloga

To jest życie.
Ponad 5k miesięcznie, krotki film raz na 2-3 miesiące. A nawet nie film tylko zlepek materialow z innych kanalow yt.
Od dwóch lat zapowiadany film z Urbanem.
Ten youtube to jest jednak maszynka do golenia frajerów xD
Chłop pewnie codziennie szampana pije, a 5k wpada za nic.
Ten patronite to dziala tak, ze ludzie nie anuluja subskrypcji czy co?
Mnostwo jest tego typu kanalow
#polskiyoutube #bezplanu #pieniadze #patronite
negroni - To jest życie.
Ponad 5k miesięcznie, krotki film raz na 2-3 miesiące. A naw...

źródło: comment_1624722698EwuSKXguL7u6R84v2BqHhO.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
@negroni: To ten co siedzi w madrycie bo poznał hiszpankę i chciałby już sobie wyjechać ale ona nie chce/nie może?
Cały ten hajs z patronajta poszedł na mieszkanie bo ostatnio coś mówił, że wynajął za 1k euro.
  • Odpowiedz
  • 7
@iamtehwin: Ten cash jakos ostatnio zyskal widzów i hajs na patro, ale ja go nie trawie, te jego materialy jeszcze ok ale morda mnie drażni totalnie. No i psycha sitting miniaturki z dupami zeby nabic wysieetlenia, gdzie mowil ze tego nie bedzie robic. Brak wlasnego stylu, kopiuje bezplanu 1:1 praktycznie, chociazby odcinek o dzielnicy prostytucji w meksyku-nie ogladalem ale tytul i miniaturka pod najpopularniejszy film bezplanu zrobiona. Zreszta ogolnie te
  • Odpowiedz
@negroni: ja to gościa nie trawie, bo to jest cwaniaczek. lajfstal z serii niech ludzie płacą za jego wycieczki, bo mu sie pracować nie chce. kolejna podróż, którą skrócił, a hajsu co mu zostanie to sobie #!$%@? do czasu następnej zrzutki i łzawych materiałów, że pieniędzy potrzebuje, bo ma kolejne plany. naciągacz zwykły, potencjalny sprzedawca garnków emerytom.
a teraz jeszcze bezczelnie podkreśla w materiałach jaki on jest oszczędny, że burrito,
  • Odpowiedz