Wpis z mikrobloga

Dzisiaj małe #chwalesie - mój projekt ogrodu zajął 2 miejsce w konkursie Hardscapeaward. W poprzedniej edycji miałam 2 miejsce, ale w innej kategorii (student), teraz natomiast startowałam jako profesjonalista ( ͡º ͜ʖ͡º) Projekt miał na celu pokazanie, że nowoczesne materiały można zestawić z ekologicznymi trendami. Naturalistyczne rabaty i kwitnące chwasty na trawniku pięknie kontrastują z "twardymi" elementami ogrodu: płytami i krawężnikami.

Wyniki i wszystkie projekty: www.hardscapeaward.pl

Moje portfolio:
www.dariakostaniak.com

#ogrod #ogrodnictwo #architekturakrajobrazu #budujzwykopem #architektura
kjut_dziewczynka - Dzisiaj małe #chwalesie - mój projekt ogrodu zajął 2 miejsce w kon...

źródło: comment_1624704149SxZMRrGluEMYjMSo3uO2sl.jpg

Pobierz
  • 42
@kjut_dziewczynka: Dla jednych chwasty, a dla mnie ozdobne. Trawy o różnych kłosach i barwach, dziko rosnące bodziszki, które znalazły sobie u mnie azyl, przetaczniki i wiele innych. Jakoś sobie dają radę te wysadzone między tymi miejscowymi. Nawet podagrycznikowi pozwalam w niektórych miejscach swobodnie rosnąć. Dziewanna i szczeć wyrosła na środku podwórza i niech sobie rośnie, ominie się.
Jak jest za ciasno, część idzie na kompost.
Mój ogród ma mnie się podobać,
@kjut_dziewczynka: Podagrycznik jest ładny i nawet pożywny. Zupa zbliżona jest smakiem do rosołu z lubczykiem.
Uduszony ze śmietaną lepszy od szpinaku, tylko rozrasta się niemożebnie tam gdzie go nie potrzebują.

Ogłoszenie. Oddam sadzonki podagrycznika. Warunek, przyjechać i wyrwać sobie.( ͡° ͜ʖ ͡°)
Niektóre naturalne variegata.
Podagrycznik w smaku jak coś pomiędzy selerem a pietruszką


@kjut_dziewczynka: Starsze liście. Młodziutkie są bardzo delikatne w smaku, nawet nie wiem do czego porównać.
Lekka nuta młodziutkiego lubczyku w połączeniu z kurdybankiem. Tak bym to określił. Dla mnie smaczne.
Na deser kandyzowane kłącza tataraku.