Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mirki, wymieniłem właśnie akumulator w swoim Samsungu Galaxy S8, bo czas pracy był denerwująco krótki - od 100% do zera w jakieś 4 godziny. Wyszukałem firmę, zapłaciłem 150 zł, w godzinę smartfon miałem z powrotem. Jakie było moje zdziwienie, gdy okazało się, że praca smartfona na jednym ładowaniu się nie wydłużyła - pozostała właściwie taka sama.

Moje pytanie brzmi, jak sprawdzić, czy mnie nie oszukano? Nie znam się dobrze na tym temacie. Sprawdziłem cykle ładowania w Phone INFO i wyszło 1276 (picrel). Nie wiem czy wlicza się do tego stara i nowa bateria, czy przy wymianie wartość powinna zmienić się na zero. Coś jeszcze mogę sprawdzić? Może tak krótka praca to wina czegoś innego?

Dzięki z góry za pomoc!

#android #samsung #bateria #akumulator
Pobierz urbnski - Mirki, wymieniłem właśnie akumulator w swoim Samsungu Galaxy S8, bo czas pr...
źródło: comment_1624632187QuTZmTgrMvxOM7ItSzWDXb.jpg
  • 8
@urbnski Skoro to nieautoryzowany serwis robil to nie patrz na te cykle, normalne ze mogly sie nie zresetowac, to jeszcze zaden dowod. Jesli mowisz ze dziala ci tak samo krotko to faktycznie dziwne, pytales o to sam serwis?
@urbnski: czasami serwisy wstawiają stare leżaki magazynowe albo nieoryginalne podróbki ale ciężko ci będzie udowodnić, że usługa została źle wykonana, musiałbyś udowodnić niską pojemność nowej baterii.
Dzięki Wam za pomoc. Wpis dodałem pod napływem emocji, ale po testowaniu nowej baterii przez kilka dni, wszystko jest raczej w porządku. Przepraszam za zmarnowanie czasu :)