Wpis z mikrobloga

O co chodzi z tym, że od jakiegoś czasu wszyscy kręcą daily vlogi? Youtube zaczął ich lepiej za to wynagradzać? Kiedyś wszyscy stawiali powiedzmy, że na jakość. Dziś wszyscy męczą tę formułę daily. Dzis film raportu 35 min o niczym. No nie da się codziennie kręcić ciekawych filmów wiadomo. Po pas w pieprz, bez planu, vlog casha(przez pewien czas) męczą formułę daily.
#raportzpanstwasrodka #bezplanu
  • 28
  • Odpowiedz
@chipster YT nie padnie nigdy bo nie ma alternatywy. Ludzie chcą oglądać filmiki. A patostreaming powinien być zakazany. Nie mam pojęcia, dlaczego YT tego nie zrzuca.

A bez planu było fajne tylko w Wenezueli, bo było ciekawe. Potem te odcinki były mdłe, a teraz to nie wiem co on robi nawet...
  • Odpowiedz
@SebaD86: też uważam, że wenezuela była ok, dużo sie dowiedziałem, a potem jeszcze więcej z kanału Gonna Travel, laska tam siedziała z rok chyba, zaprzyjaźniła się z lokalsem, zrobiła dla niego zbiórkę, pokupowała basic rzeczy, fajnie się to oglądało w pandemii. Obecnie bezplanu kręci daily, z nic nierobienia.
  • Odpowiedz
@SebaD86: ps a mi się wydaje, że powstaną alternaywy dla yt. Ludzie już ponoć ci bardziej zapobiegliwi, zakładają własne strony, bo yt w każdej chwili ich może zbanować, a wtedy zostaną z niczym, choć się starali. To moim zdaniem tylko kwestai czasu, powstaną - może z pomocą chin, serwisy na wzór yt, ludzie chętnie tam przejdą. Oglądam wiele kanałów yt, ludzie narzekają że non stop mają usuwane filmy, nakłądane ograniczenia,
  • Odpowiedz
kod@chipster: YT jest hegemonem. Ile było konkurencji YT? I ile znasz do tej pory?
Oczywiście mogą powstać serwisy konkurencyjne w jakieś specjalizacji - tak jak twitch do streamowania, ale w kategorii rozrywki YT będzie rządzić lata.
Tym bardziej, że stoją za nim GIGANTYCZNE pieniądze Google'a. W 2019r Google miało ponad 19 mld dolarów dochodu, a przez pandemię pewnie wyniki za 2020r będą jeszcze lepsze.
  • Odpowiedz