Wpis z mikrobloga

Długo zbierałem się do #sopranos ale było warto. Serial ma niesamowity klimat. Dziwne jak można przedstawić świat przestępczy w taki sposób, że zaczynasz sympatyzować z wszystkimi tymi zbójami. I do tego ta gra aktorska. Coś pięknego. Jestem w połowie 3 sezonu i powoli muszę dawkować sobie tą przyjemność w mniejszym stopniu, bo za szybko skończę oglądać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#film #seriale #hbogo
bubr32 - Długo zbierałem się do #sopranos ale było warto. Serial ma niesamowity klima...

źródło: comment_1624560743RL7ED9O6SKvrq55YIupJLJ.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
Dziwne jak można przedstawić świat przestępczy w taki sposób, że zaczynasz sympatyzować z wszystkimi tymi zbójami.


@bubr32: jestem ciekawy twojej opinii co do sympatii do głównych bohaterów jak już będziesz po ostatnim sezonie. Póki co - przyjemnego oglądania!
  • Odpowiedz
@CXLV: dam znać, bo szybko mi te odcinki znikają jednak ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@okuratnynarkotykarz: nie wiem czy tego oczekujesz od takiego serialu ale mnie urzekło na przykład to, że tam każdy zna swoje miejsce w szeregu. Ci, którzy się wyłamują w jakiś sposób, szybko zostają naprostowani w dość brutalny sposób nawet jeśli są członkami rodziny (biologicznej). W serialu nie ma też plot armora
  • Odpowiedz
@okuratnynarkotykarz: nie rozkręca się w taki sposób jak - być może - się spodziewasz, bo to nie jest serial sensacyjny tylko obyczajowy. O gościu w średnim wieku, który ma stresującą pracę i trochę kłopotów w domu - matku mu dupę truje, dzieci dorastają, żona marudzi, takie tam.
To, że jego praca polega na kierowaniu mafijną rodziną a sam gośc jest socjopatą to tak trochę obok - cała historia jest o
  • Odpowiedz
Ciekawostka : Mój pies ma na imię Monti (jest białym goldenem i pomyślałem ze nazwę go monti santi bo kris lubi biale a moja baba się zgodziła)
  • Odpowiedz
@bubr32 Genialny serial, wybitny James Gandolfini.
Zazdroszczę Ci, że tyle przed Tobą, chociaż ja ostatnio wróciłem po latach i podobne doznania jak za pierwszym razem
  • Odpowiedz