Wpis z mikrobloga

@El_Profesor: Dobra, sama sobie sprawdziłam, bo wpisałam sobie na netflixie i obczaiłam. To to jakieś głupie jest, ale, że ile oni tam mają wytrzymać bez seksu? W ogóle, kurde, jakbym tam poszła i by mi powiedzieli, że mi dadzą 100k za to, że nie będę z nikim nic ten tego, to już bym wybierała model samochodu jaki chce kupić :D.
  • Odpowiedz
@MalaHelenka: Ile to nie wiem ale pewnie pare tygodni. Tyle, że to nie tylko od Ciebie zależy ile ostatecznie wyniesie główna nagroda, bo za każde zbliżenie któregokolwiek uczestnika jest kara pieniężna xD
  • Odpowiedz
@El_Profesor: A, no to lipa, bo jakby mi się w grupie trafili gamonie to pewnie dużo bym nie wygrała. E to nie, to już nie chcę iść do tego programu. Bez sensu. Co to w ogóle za zasady gry? Że mam odpowiadać za to, że ktoś jest głąbem i nie potrafi wytrzymać kilka tygodni. Kurde masz piękne miejsce, hotel, milion atrakcji, przecież ja bym tam nawet z nikim rozmawiać nie
  • Odpowiedz
@MalaHelenka: O to chodzi, że wszyscy już pierwszego dnia myślą tylko o bzikaniu, takich ludzi wybierają xD
Taak, mając 5 top modeli na miejscu, nawet byś nie pomyślała żeby z nimi słowo zamienić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@El_Profesor: No nie wiem, ja tam nie zagaduję facetów tylko dlatego, że są super przystojni. Mówiąc szczerze - nie jestem fanką kaloryferów, nie mój typ.
A jeszcze gorzej jak ktoś nie potrafi powiedzieć "seks" tylko "bzikanie" uszy krwawią :)
  • Odpowiedz
@MalaHelenka: Ogólnie, w internetach nie można brać każdego słowa na poważnie ;)
Gdybys była zamknięta kilka tyg w grupie 5 kobiet, 5 mężczyzn, nie weszłabyś w żadna interakcje z jakimkolwiek facetem? Bo o tym mówię, nic więcej ;p pisałaś, ze nie musiałabyś z nikim rozmawiać w takich okolicznościach wiec pytam;)
  • Odpowiedz
@El_Profesor: Mam z tym problem, serio. Nie jestem w stanie wyobrazić siebie i anonimowo i na żywo jak wypowiadam/piszę "bzikanie". To brzmi tak... tak infantylnie, że mnie to boli :-).

No wiesz, jakby gość podszedł i zapytał się mnie "co tam u Ciebie?" to nie rzuciłabym mu srogiego spojrzenia bez słowa. Chodzi mi tylko o fakt, że to, że mam wokół siebie 5 top modeli NIC NIE ZNACZY. Gdybym z
  • Odpowiedz
@MalaHelenka: W życiu tak na żywo nie powiedziałem, ale pisząc to w internecie dla żartów, owszem zdarza się;)

Rozumiem co masz na myśli. Tak czy siak bez względu na wszystko, każdy by chciał porozmawiać z płcią przeciwną i o to mi ogólnie chodzi bo napisałaś:

przecież ja bym tam nawet nie musiała z nikim rozmawiać
  • Odpowiedz