Wpis z mikrobloga

Czy jesli ktos mi zniknal z par, ja zalozylem nowe konto i nie widze danej osoby to znaczy ze ta osoba usunela konto i dlatego nie moge jej wyszukac, czy usuniecie z par blokuje jakos IP danego urzadzenia zeby nigdy nie mozna bylo sie polaczyc czy cos?
#tinder
  • 9
@LemurChmur: To chyba odpada, bo juz kilkakrotnie wyswietlalo sie, ze nie ma osob w danym wieku w danej okolicy. Czyli to znaczy ze wchodzi w gre tylko usuniecie/uspienie konta?
@nbman: Mam wątpliwości czy ta plansza, że nikogo nie ma, to prawda. Zresetuj apkę to się pewnie ktoś pojawi. Może być też tak, że ta osoba usunęła konto albo gdzieś pojechała i jest poza twoim zasięgiem
@LemurChmur: Fakt, tez bralem pod uwage. Ale zakladajac, ze dana osoba mnie po prostu usunela, a zalozmy, ze jest ciagle w tym samym miejscu to powinienem moc ja wyszukac na nowym koncie tak?
@LemurChmur: @posepny_papaj: Okk dzieki chlopaki. Tak sobie teraz mysle, ze kiedys mialem tak, ze ktos tam mi zniknal z par, a dopiero po jakims czasie wrocil, ale moze to byl po prostu blad tindera. Mieliscie tak kiedys? Oczywiscie tym razem mozliwe, ze to jakis kaprys, nie wnikam, aczkolwiem byloby to dziwne, bo to bylo niemalze w trakcie zywej konwersacji
@nbman: Tak, zdarza się, że ktoś znika z par, a potem się pojawia znowu. No ale piszesz, że założyłeś nowe konto, więc to nie jest to, bo nawet nie miałeś tej osoby w parach na nowym koncie