Wpis z mikrobloga

Moje przemyślenia na temat #euro2020

Mecz ze Słowacją przespaliśmy, to był najważniejszy mecz dla nas w Euro a podeszliśmy do niego bez zaangażowania i bez szacunku.
Mecz z Hiszpanią świetny, walka, determinacja tak powinniśmy grać ze Słowacja.
Mecz ze Szwecją także świetny lecz błąd w defensywie i pech.

Co podobało mi się w meczu ze Szwecją?
-Bardzo mało podań do Szczęsnego. Przeciwko Hiszpanii to graliśmy non stop do Wojtka to samo ze Słowacją.
-Próby strzałów z dystansu.
-Dobra gra ofensywna.
Co nie podobało mi się w meczu ze Szwecją?
- za dużo wrzutek byle do Lewego
-chaos w defensywie, Bereszyński tragedia tak samo jak ze Słowacją i Hiszpanią
-za mało krótkich podań i próby rozegrania piłki środkiem

Najlepsi i najgorsi gracze według mnie:
Najlepsi:
1. Lewandowski bez dwóch zdań. 3 bramki i rozgrywanie piłki. Sam ciągnął ataki na bramkę rywali.
2. Glik w defensywie to on trzymał linie obrony. Brakowało mu solidnego partnera po prawej stronie.
3. Klich. Bardzo stabilny zawodnik. Świetny turniej w jego wykonaniu, nie pamiętam błędów w jego grze.

Najgorsi:
1. Bereszyński. Według mnie tragicznie bronił. Wiele błędów popełnił w tym turnieju. Dla mnie nie podobał mi się.
2. Krychowiak. Czerwona kartka po bezsensownym faulu w środku pola. Cofanie piłki do obrony i bramkarza, wykopywanie piłki na pałę.
3. Szczęsny. Spodziewałem się czegoś więcej od bramkarza grającym na co dzień w topowym klubie w europie. Jestem rozczarowany jego obroną, powinien na tym turnieju grać Fabiański.

Według mnie mimo że nie wyszliśmy z grupy mi podobała gra polaków w meczach ze Szwecją i Hiszpanią.
Gdyby Paulo Sousa był dłużej trenerem to jestem pewien że na Słowację wyszlibyśmy tak jak na Hiszpanię.

Mam nadzieję że Boniek nie zwolni Sousy albo on sam się nie zwolni i pojedziemy z nim na Mistrzostwa Świata.
Potrzebujemy takiego trenera jak Paulo z charakterem i determinacją.

Zapraszam do dyskusji. Kto wam się najbardziej podobał? Kto was zawiódł?

#mecz #reprezentacja #euro2020 #pilkanozna
rtpnX - Moje przemyślenia na temat #euro2020 

Mecz ze Słowacją przespaliśmy, to by...

źródło: comment_16244733574aexlDpHOe6snXtBXEn1HK.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@rtpnX: ja bym nie mówił że ten mecz był dobry a tamten zły. Nasza grę nie determinuje forma czy przygotowanie do meczu naszych piłkarzy, a to co się dzieje na boisku a konkretnie to rywal z jakim gramy i jego taktyka.
  • Odpowiedz
@rtpnX: Też uważam, że pierwszym meczem sobie przesraliśmy całe euro. Nie wiem czy to przez zlekceważenie przeciwnika czy o co poszło. Gra z naszej strony wtedy też była tragiczna, druga połowa niby lepsza ale obrona dziurawa. Co zresztą było naszą słabą stroną do końca turnieju. Dwa pozostałe mecze, na rywalów tej klasy bardzo dobre. Remis z Hiszpanią i przyciśnięta Szwecja, bo mimo przegranej więcej akcji mieliśmy my i wydaję mi się,
  • Odpowiedz
@rtpnX: Ze Slowacja do momentu czerwonej kartki pachnialo zwyciestwem. Generalnie zabraklo nam jakosci, zimnej krwi i kreatywnosci. Bereszynski, Szczesny, Krychowiak, Jozwiak i Puchacz - musimy sprobowac znalezc potencjal w innych mlodych zawodnikach na te pozycje i pomoc im wejsc na international level, aby z nimi co najmniej solidnie rywalizowali.
  • Odpowiedz
Mam nadzieję że Boniek nie zwolni Sousy albo on sam się nie zwolni i pojedziemy z nim na Mistrzostwa Świata.


@rtpnX: I tak nie pojedziemy bo nie zanosi się na wyprzedzenie Anglii a baraży raczej nie przejdziemy.

Kto was zawiódł?


@rtpnX: Nie mogę powiedzieć że Jóźwiak mnie zawiódł bo dla mnie to był anonim i nic się po nim nie spodziewałem, ale chłop był tragiczny - miał udział w zasadzie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rtpnX: Fabiański na Euro2016 wiele razy uratował nam dupę i wyciągał "setki". Czegoś takiego nie widzę u Szczęsnego, jeśli piłka nie leci w niego to on nie wybroni. Jestem zawiedziony. I też się zgadzam, w polu najgorsi Bereszyński i Krychowiak
  • Odpowiedz