Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#rozowepaski
#niebieskiepaski
#blackpill
#wzrost

Boję się wytapetowanych kobiet. Kiedy widzę dziewczynę, której twarz jest wygładzona i ma jednolity nienaturalny kolor to odczuwam lęk.
Strach towarzyszy mi zarówno w otoczeniu ładnych umalowanych dziewczyn jak i tych mniej atrakcyjnych ze zrobionym makijażem.
Najbardziej lękam się takich wytapetowanych z idealnie dopasowanym ubraniem. Gdy znajduję się w pobliżu takiej dziewczyny to trzęsą się mi nogi.
Przykładowo na przystanku tramwajowym stanęła obok dziewczyna. Miała brązowe włosy wchodzące w blond - widać rękę fryzjera, mocny makijaż - wygładzona, wybielona cera, podkreślone oczy. Do tego dopasowaną koszulkę świetnie opinające dwie wypukłości i obcisłe jeansy podkreślające jej zgrabne pośladki oraz smukłe nogi. Bałem się jej niczym dziecko potwora mieszkającego pod łóżkiem.

Inny przykład. Ekspedientka w żabce. Dziewczyna przy kości, typ kuleczki, ładna z twarzy, jednak miała mocną tapetę i się jej bałem.
Kolejny. 2 ekspedientki w Lidlu. Przeciętnie jeśli chodzi o typową urodę, jednak z mocną tapetą i kiedy się o coś pytałem czułem strach.

Boję się umalowanych lasek. Strach im tym większy im dziewczyna "modniej" ubrana.
Ponadto zauważyłem, że im mocniej dziewczyna wytapetowana tym większe ma mniemanie o sobie. Zwykle takie laski nie są zbyt miłe i kontaktowe.

Czy ma ktoś podobnie? Każda rada mile widziana.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60d3001faee6da000a9a7571
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 14
  • Odpowiedz
@RychuiPeja: ale to nie ma sensu, musiałby zakładać, że z każdą taką coś chce ten ten, musiałby zakładać, że ona traktuje samo jego przebywanie/odezwanie się (!) jako jakąś oznakę zainteresowania, a nie zwykłą interakcję, a to jakaś paranoja XD

a ty co? fan wytapetowanych?


@AnonimoweMirkoWyznania: jeszcze jak ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
OP: @MedrzecInternetu dlaczego uważasz, że są to znaki ostrzegawcze?

@TestoDepot nie wiem z jakich powodód odczuwam strach. Kiedy wytapetowana dziewczyna w dopasowanym ubraniu stanie gdzieś koło mnie, czy np w kolejce w sklepie to się stresuję. Nie czuję się swobodnie w ich towarzystwie.

@RychuiPeja dziewczyna nieumalowana to nie mam takich problemów

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz