Wpis z mikrobloga

@PhobosX: @ScaRRyMaN - mówi o tym kolesiu: https://www.google.pl/maps/place/Us%C5%82ugi+Tapicerskie%2FTapicerstwo+Samochodowo-Meblowe/@50.8741836,20.6475526,18.5z/data=!4m5!3m4!1s0x471827978f9ee81d:0xa59e17db70ad72f7!8m2!3d50.8740226!4d20.6480199 (chyba), tylko, że on mieści się w tym małym budyneczku przy ulicy Wiejskiej (po tej stronie co podświetlony żółty, ale przed, taki mały prostokącik, przy ulicy Wiejskiej), a nie jak google maps pokazuje.
Naprawiałem tam fotel w aucie. dałbym takie 4/5 gwiazdek za tą naprawę. Poszedłem z wybitą gąbką, początkowo po naprawie trochę za miękki był, po poprawce teraz trochę za twardy (
@jagodowy_krol, @ScaRRyMaN dzwoniłem tam, powiedział że nie robi - mnie chodzi o obsługe kompleksową: wymontowanie podsufitki, zmiana obicia i zamontowanie. Jak już sobie sam wymontuje to i sobie przekleje material - zadna to filozofia. Ale mimo wszystko dzięki za info.
@PhobosX: Na Białogonie jest tapicer, Tadeusz Zapała. Podobno dobry i tani, ale terminowość u niego nie istnieje. Oddałem auto z tygodniową obsuwą bo był "zawalony pracą" i coś, co sam określił na 1-2 dni pracy już robi 6...
Tak, więc auta wciąż nie mam i nie mogę powiedzieć czy warto czekać, ale został polecony przez zadowoloną osobę.
@PhobosX: no, mi już swoją historię życia opowiedział. Teoretycznie jutro mam mieć auto do odbioru, więc będę mógł coś więcej powiedzieć, tylko że ja oddałem do podszycia cieknący dach w kabriolecie, więc niekoniecznie będzie to dla Ciebie pomocna informacja :)
@PhobosX: Eh... wczoraj mówił, że zrobione tylko klej musi wyschnąć. Przyjechałem po samochód, a dach w połowie roboty :/

Gość kręci z terminami i sądzę, że jak by nie robił to szkoda nerwów na niego.

Pierwotnie auto oddane w środę tydzień temu, miało być gotowe na sobotę, najpóźniej na poniedziałek. Potem, że na wtorek albo na 100% w środę. W środę, że klej musi wyschnąć i będzie na dzisiaj. A dzisiaj,
@PhobosX: Auto odebrane wczoraj wieczorem. Efekt końcowy jest znośny. Jedno niedociągnięcie, krzywo docięty materiał przy tylnej szybie. Po pracy jadę na myjkę, to się zobaczy czy nie przecieka tam.
Ogólnie jestem jako tako zadowolony, ale nie na tyle by go uczciwie polecić. Z braku alternatyw można skorzystać z jego usług, ale terminowość to tragedia... biorę jednak poprawkę na to, że podklejanie dachu w ciasnym samochodzie w takie upały to masakra i