Wpis z mikrobloga

@Oskaros: do tysiaka? choćby retro js'y III, IV, V, VI czy XII w których chodzi połowa raperów do których pewnie walisz se konia XD wiem byniu że ty pewnie kupujesz Travisy wychodzisz raz i wyrzucasz bo kolejne pary w ds czekają w szafce. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@mvcixk: no tak bo jak ktos nie kupuje gownostreetwearu to oznacza ze juz gówno buty z ccc ma xD

Po prostu można zaplacic albo za marke, albo za jakosc ( ͡º ͜ʖ͡º)

@corryand: widzialem typa w tych #!$%@? na mieście, moje poczucie estetyki płakało jak to zobaczylem xD
  • Odpowiedz
@Oskaros: aktualnie mam 24 pary butów i w każdej chodzę więc może źle użyłem słowa kolekcjonuję bo nie modlę się do TNów w kolaboracji z supem na półce tylko #!$%@? w nich po browar do żabki. ( ͡° ͜ʖ ͡°) a co do IV to każde udało mi się kupić na stronie, moje ulubione oreo są już trochę dojechane więc będę musiał tym razem zrobić wyjątek i
  • Odpowiedz
@mvcixk: o frizoluszek się zesrał xD można wydać i 10 milionów na buty jeśli są ładne. Tego gówna bym nie założył gdyby mi płacili 10 zł za sekundę na nogach.
  • Odpowiedz
@corryand: niestety jesteś upośledzony. Piszesz o brandzie i logo a te sandałki są, uwaga, bez logo. Nie znając się i nie wiedząc co to jest nie ma szans, ze się domyślisz ze to jakies bardzo drogie sandaly, przeciętny człowiek pomyśli ze to jakies gowno.

Jesteś po prostu jakimś frustratem boomerem wylewającym swój żal o sam nie wiem co. Obecną modę? Brzydkie sandały?
Co cię obchodzi co ludzie robią ze swoimi pieniędzmi?
  • Odpowiedz
@corryand: Tylko wykopek może się odpalić, #!$%@?ć 10 komentarzy z bólem dupy o czyiś ubiór, ułożyć portret psychologiczny ludzi którzy uważają inaczej a na koniec stwierdzić, że on się wcale nie denerwuje XDD
  • Odpowiedz