Wpis z mikrobloga

@Rvxdbnu: ahahah nie wierze, ze komukolwiek to sie mize podobac, to wyglada jak z tych fejk filmikow z porowata skora, z ktorej z porow zaczynaja wylazic robaki
@AlfredoDiStefano: @SomeoneFromPoland: wiem, ze one sa drogie ale wygladaja jak jakies poprodukcyjne odpady z produkcji opon zrobione dla biednych dzieci z afryki, zeby mialy cokolwiek do ochrony stop. Naprawde nie widzialem jeszcze brzydszych butow na swiecie. Juz wolalbym crocsy nosic, ktore sa
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@corryand: ty jesteś teraz #!$%@?, piszesz jakieś wysrywy, a oni se siedzą i świetnie się bawią w USA, w butach wyglądających jak odpady. Kto jest tu na gorszej pozycji?
  • Odpowiedz
@Rvxdbnu: co ma piernik do wiatraka? Czy ja komentuje wyjazd czy buty? Tak samo mam kase by poleciec do USA ale raz- jest korona i od 1.5 r. nie wyjechalem nigdzie bo nie bede narazac siebie czy bliskich i to moja prywatna niw narzucona przez inne czynniki decyzja, dwa- wjazd tam jest utrudniony. Nie rozpatruj wszystkich, ze sa biednymi przegrywami na tym forum bo mozesz sie grubo pomylic, pamietaj, ze tu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@corryand: ale ty jesteś #!$%@? o jakieś buty. Weź człowieku wyloguj się do życia, wyjdź na dwór, zrób coś przyjemnego a nie płaczesz o jakieś buty.
  • Odpowiedz
@Rvxdbnu: mam prawo komentować i bede komentować i poraz kolejny naucz sie odrozniac podstawowe emocje #!$%@? od wysmiewania kogos i jsgo parszywych porowatych butow xD
  • Odpowiedz
@Nikita_Mazepin: nie zaklamujmy rzeczywistosci, tysiac dolarow to nawet cala wyplata dla wiekszosci spoleczenstwa w Polsce.. wszystkie urzedy, poczty, szkoly, uczelnie, sluzba medyczna, specjaliaci, asystenci w korpo itd wiec bardzo madrze #!$%@? pieniadze na to gowno xD
  • Odpowiedz
@corryand: gusta gusciki, mi osobiscie sie podobaja. Cena jak za klapki czy pod co to podpiac, jest normalna bo retail 249 zl, mozna fajnie zarobic, sprzedajac je dalej, w ubieglym miesiacu zarobilem na nich 2400 zl, sprzedajac 3 sztuki, takze nie widze w nich nic zlego. Niech kazdy nosi co chce
  • Odpowiedz
@corryand:

wiem, ze one sa drogie ale wygladaja jak jakies poprodukcyjne odpady z produkcji opon zrobione dla biednych dzieci z afryki, zeby mialy cokolwiek do ochrony stop. Naprawde nie widzialem jeszcze brzydszych butow na swiecie. Juz wolalbym crocsy nosic, ktore sa szczytem obciachu niz to gowno. Teraz tępakom lecącym na brand i logo mozna wszystko wcisnac, nawet logowany papier do srania za tysiaka i beda czuc sie prestizowo bo podcieraja takim
  • Odpowiedz
@corryand: popieram mocno, sam się jaram butami, czekam na premiery, buduje małą kolekcje i wydać tysiąc złotych czy więcej na buty to dla mnie normalna sprawa ale to coś z picrel jest #!$%@? obrzydliwe i wieśniackie, Kanye West powinien przeprosić matkę za to że wydał to na rynek. W życiu bym nie ubrał. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz