Wpis z mikrobloga

@Rvxdbnu: ahahah nie wierze, ze komukolwiek to sie mize podobac, to wyglada jak z tych fejk filmikow z porowata skora, z ktorej z porow zaczynaja wylazic robaki
@AlfredoDiStefano: @SomeoneFromPoland: wiem, ze one sa drogie ale wygladaja jak jakies poprodukcyjne odpady z produkcji opon zrobione dla biednych dzieci z afryki, zeby mialy cokolwiek do ochrony stop. Naprawde nie widzialem jeszcze brzydszych butow na swiecie. Juz wolalbym crocsy nosic, ktore sa
@Rvxdbnu: co ma piernik do wiatraka? Czy ja komentuje wyjazd czy buty? Tak samo mam kase by poleciec do USA ale raz- jest korona i od 1.5 r. nie wyjechalem nigdzie bo nie bede narazac siebie czy bliskich i to moja prywatna niw narzucona przez inne czynniki decyzja, dwa- wjazd tam jest utrudniony. Nie rozpatruj wszystkich, ze sa biednymi przegrywami na tym forum bo mozesz sie grubo pomylic, pamietaj, ze tu
@corryand: gusta gusciki, mi osobiscie sie podobaja. Cena jak za klapki czy pod co to podpiac, jest normalna bo retail 249 zl, mozna fajnie zarobic, sprzedajac je dalej, w ubieglym miesiacu zarobilem na nich 2400 zl, sprzedajac 3 sztuki, takze nie widze w nich nic zlego. Niech kazdy nosi co chce
@corryand:

wiem, ze one sa drogie ale wygladaja jak jakies poprodukcyjne odpady z produkcji opon zrobione dla biednych dzieci z afryki, zeby mialy cokolwiek do ochrony stop. Naprawde nie widzialem jeszcze brzydszych butow na swiecie. Juz wolalbym crocsy nosic, ktore sa szczytem obciachu niz to gowno. Teraz tępakom lecącym na brand i logo mozna wszystko wcisnac, nawet logowany papier do srania za tysiaka i beda czuc sie prestizowo bo podcieraja takim