Wpis z mikrobloga

Marcin buli za ta chatę 750 dolarów, Adam mówił ze ze względu na COVID obniżyli mu do 500 i generalnie ceny w #!$%@? spadły. Marcin poleciał na bogato, zamiast zacząć od czegoś małego w spokojnej dzielnicy, gdzie mógłby rozkręcać biznes to #!$%@?ł sobie dwupiętrowa chatę…w której dodatkowo mieszka szwagier z żona. Ludzie zrzucali się na hotel czy na jego biznes ?

Generalnie nie wróżę mu przyszłości bo chociaż sam dokładałem się do zbiórki bo wydawał się spoko gościem, to okazał się zwykłym leniem i niedorajdą który dostał niezłego boosta od życia(bo kto #!$%@? dostaje 30 k za free) a zamiast #!$%@?ć, szukać klientów, poszerzać asortyment itp. to kisi ogórki i kapustę tak jak to robił na chacie…tylko ze w nowym miejscu xD To już bardziej szanuje Adama bo Machaj mówił, że Polonia jest tylko dla beki i dlatego serwował w niej hot dogi z serdlami i kiepoburgery podawane na stole i krzesłach stojących na chodniku xD

Aha i to tłumaczenie Machaja ze to ulica #!$%@?, ze narkomani, ze brak turystów, wszyscy się zamykają…gość 8 razy otwierał restauracje, nie robił żadnej reklamy, żadnych dowozów, nasprowadzał pełno badziewi i zrobił z restauracji magazyn. Ja się nie dziwie ze tam nikt nie zaglądał, jak od rana witał ich łysy Polak w gaciach z faja w mordzie i Iphone’em w łapie(koniecznie z włączona lampą) xD
Typowy biznesmen kaszanka.

Jedynym ogarniętym typem jest Marcin z Godfathera. Gość ma dwa hotele, restauracje, bar, plantacje awokado i kauczuku. Widać ze jest pracowity i przedsiębiorczy. Przede wszystkim zna się na tym co robi. Ciekawe co musi sobie myśleć widząc Machaja, który wciska kolejny kit na zbiórkę sprzętu, restauracji, ziemi xD

Aha i jeszcze Krzysztof pizzerman, jemu również nie wróżę przyszłości. Gość przyjechał niby żeby zarobić, ale od miesiąca wali winko z Adamem. Ich wspólna restauracja to będzie Polonia 2.0 xD już widzę jak Adam lata ze szmata, do klientów, przyjmuje zamówienia itp. XD Wie natomiast gdzie zamówić gaz i sprzęty z Chin. Prawdziwy kierownik. 2-3 miesiące i to miejsce zrobi się menelownia połączona z magazynem xD

Podsumowując, lubię ich oglądać bo mam z moja różową bekę zawsze rano jak pijemy kawę do śniadania czy wieczorem jak jemy kolacje. Oglądamy i dyskutujemy jak to wspaniałe maja w Kambodży a u nas #!$%@?. Dopóki nie masz raka xD

Czekam na wykopowy live, pozdrawiam Cię @RaportzPanstwaSrodka cieplutko. Daj znać tylko czy będziesz odpowiadał na pytania wykopowe czy tylko te zadawane na live.

Zapraszam pozostałych Mirasów do dyskusji.

#raportzpanstwasrodka
  • 28
@#!$%@?: Zesrałeś się ? Bo Twój gównowpis nic nie wnosi do rozmowy. Oglądamy dla beki, bo co mam się wczuwać w te sztucznie wykreowane afery(jak ta z nową „gwiazdą”). Ty pewnie z zapartym tchem oglądasz jak Machaj zanosi ciuchy do pralni albo pije kawę w La Dolce Vita.
Marcin poleciał na bogato, zamiast zacząć od czegoś małego w spokojnej dzielnicy, gdzie mógłby rozkręcać biznes to #!$%@?ł sobie dwupiętrowa chatę…


@Plumit: xD to samo pomyślałem. Te pieniądze to były na biznes czy na potrzeby życiowe . Jak ktoś pisał na tagu. Przeje pieniądze i będzie kwas bo rachunki nie zmaleją, a z tej graciarni się nie utrzyma.