Wpis z mikrobloga

Jeden z liderów Konfederacji, poseł dwóch kadencji, Robert Winnicki wysunął poważny zarzut pod adresem znanego eksperta ds. bezpieczeństwo, Piotra Niemczyka. Otóż Panu Posłowi nie podoba się jak Niemczyk wygląda!

Piotr Franciszek Niemczyk (ur. 18 czerwca 1962 w Warszawie) – polski urzędnik państwowy, polityk i przedsiębiorca, działacz opozycji w okresie PRL, ekspert z zakresu bezpieczeństwa, w latach 1993–1994 zastępca dyrektora Zarządu Wywiadu Urzędu Ochrony Państwa, w 2001 podsekretarz stanu w ministerstwie gospodarki.

wiki

#bekazprawakow #bekazkonfederacji #aferamailowa #neuropa #bekaznarodowcow
yeron - Jeden z liderów Konfederacji, poseł dwóch kadencji, Robert Winnicki wysunął p...

źródło: comment_1624392876aS6OzSGDbSV1Rl0yUVJSoX.jpg

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
On nie jest stylista, tylko specjalista ds bezpieczeństwa i w tym zakresie należy go oceniać


@r333m4k444: Oczywiście, zgadzam się z tym. Nie piszę, że komentarz Winnickiego był super. Tylko nie ma tam po prostu żadnego "poważnego zarzutu", o którym pisał OP. Mało elegancka uwaga na temat wyglądu i tyle. Moim zdaniem nie powinna mieć miejsca.

A z jakiej racji ma prawo oceny jego wyglądu?


@CudMalina: Z takiej, że każdy ma
  • Odpowiedz
Po prostu ocenił jego wygląd, do czego ma pełne prawo.


@max1983: dyskurs publiczny według prawicy - ocenianie czyjegoś wyglądu xDDDD

Wam wystarczy pozwolić mówić, sami z siebie się blaźnicie.
  • Odpowiedz
Wam wystarczy pozwolić mówić, sami z siebie się blaźnicie.


@advert: no i z czym masz problem?
Tak, jak ktoś wali takie słabe komentarze na temat wyglądu, to sam sobie wystawia świadectwo. Niektórzy ocenią go jako chama i tyle. Co nie zmienia faktu, że jak chce to może oceniać wygląd drugiego człowieka.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
zgadza się.


@vin42: I po co prostaku manipulujesz?


Ps.

Wykupkałes z siebie 4 komentarze i jeszcze coś gęgasz że ktoś się zesrał? Ależ Ty jesteś smutny.

@venividi: o już kolejny. Wyjmijcie te kije z dupy.
  • Odpowiedz
Co nie zmienia faktu, że jak chce to może oceniać wygląd drugiego człowieka.


@max1983: no może. mógłby też przychodzić do studia nieumyty i śmierdzący gównem - teoretycznie przecież też miałby do tego prawo. ale jakoś nie wydaje mi się, aby ktoś naruszający w ten sposób standardy współżycia społecznego spotkał się ze zrozumieniem. dlaczego więc w obronę bierze się dzbana który do rynsztoka sprowadza poziom dyskursu?
dopóki kreatury posługujące się takimi argumentami
  • Odpowiedz
takiej, że każdy ma prawo oceniać drugiego człowieka według swoich kryteriów. Ciągle czytam w internecie te debilne teksty "kim jesteś żeby oceniać?" itd. Bzdura.


@max1983: Wiesz co, każdy sobie moze myśleć co chce, ale dobrze by było gdybyśmy się w końcu odwalili od wyglądu innych ludzi. I nie chodzi o teksty z wyższością "kim ty jesteś żeby oceniać", ale żeby po prostu nie oceniać wyglądu, nie zwracać na niego uwagi. Czy
  • Odpowiedz
@advert: @CudMalina: mam wrażenie, że wy w ogóle nie czytacie tego co piszę. Nigdzie nie "bronię" Winnickiego, nie mówie, że zrobił fajny wpis itd. Odniosłem się tylko do tego co napisał OP o jakichś wymyślonych "zarzutach".
Poza tym @CudMalina sama na co dzień oceniasz ludzi po wyglądzie nawet jak nie zdajesz sobie z tego sprawy To naturalne zachowanie. Szkopuł w tym, że ludzie CHCĄ być oceniani , ale oczywiście jedynie
  • Odpowiedz
Nigdzie nie "bronię" Winnickiego, nie mówie, że zrobił fajny wpis itd. Odniosłem się tylko do tego co napisał OP o jakichś wymyślonych "zarzutach".


@max1983: to słowo "zarzut" u opa ja raczej zinterpretowałem ironicznie, jako szyderę z absurdalnego #!$%@? się winnickiego. ja cały czas piję do tego, co napisałeś - że on ma prawo tak mówić. i cały czas staram Ci się wykazać, że takim pisaniem legitymizujesz tę żenadę. jakby jednoznacznie wszyscy
  • Odpowiedz
powiedział typ z portalu, na którym co drugi dzień ląduje Pawłowicz bo brzydka w #!$%@?

@kryptonim_putas: bo głupia w #!$%@?, a nie brzydka. naprawdę uważasz że dla lewaków główny problem z pawłowicz to jej wygląd?

a Kaczafi niski i ma #!$%@? buty.

@kryptonim_putas: jeśli nie widzisz problemu w tym, że najważniejsza osoba w państwie zakłada dwa różne buty na oficjalną uroczystość, to #!$%@? nie wiem nawet jak ci pomóc XD
  • Odpowiedz
@max1983: Nie mogę się z tym zgodzić. Jesteśmy po prostu przyzwyczajeni do oceniania innych i do tego, że sami jesteśmy oceniani. Ale myślę, że jakbyśmy przestali zwracać uwagę na wygląd to byłoby nam o wiele lepiej.
  • Odpowiedz
dla lewaków główny problem z pawłowicz to jej wygląd?


wprost komentują wygląd

jeśli nie widzisz problemu w tym, że najważniejsza osoba w państwie zakłada dwa różne buty na oficjalną uroczystość, to #!$%@? nie wiem nawet jak ci pomóc XD typ rządzi krajem i nie ogarnia podstaw rzeczywistości, a dla ciebie to nic takiego


P O T Ę Ż N Y dyktator, kat demokracji, agent Putina, dzielący Polskę i Europę, prześladowca opozycji, krwawy
  • Odpowiedz