Wpis z mikrobloga

  • 5
@CocoJamboolin

Pierwsze primo, możesz wypracować sobie emeryturę w innym kraju z niższym wiekiem emerytalnym, ale musisz się streszczać.

Co za bzdura.

Drugie primo, Ty przepracujesz 5 lat dłużej w pracy zawodowej, a kobieta przepracuje tyle lat, jak nie więcej, na nieodpłatnej pracy w
  • Odpowiedz
A teraz pomyśl, że ktoś powiedziałby coś podobnego o kobietach. Kwik i pękanie dup jak stąd do Kaczogrodu.


@amantadeusz: Ale codziennie to mówią i nikt nie robi z tego znalezisk xD Bawi mnie prawicowe robienie znaleziska z każdego piernięcia jakiś anonimów na twitterze
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@CocoJamboolin: uwielbiam gdy kobieta dąży do dyskusji a potem przez 5 wpisów powtarza że tego nie napiszę bo nie ma sensu, to jest oczywiste to też nie napisze, a incele powinni się zabić bo kobiety mają gorzej.
  • Odpowiedz
No tak typowa pogarda dla słabszych, pewnie bierze się to u ciebie z ignorancji, gdyż nie zdajesz sobie sprawy z ich problemu, i z czego się to bierze.


@MightyGoldberg: Nie mam pogardy do słabszych, incele to nie są biedne prawiczki, nie wiem dlaczego mam sympatyzować z kimś, kto mnie nienawidzi za bycie kobietą. Może powinniście się wpierw zapoznać z definicją incela i co wyprawiają incele. Terrorystom też mam współczuć?

uwielbiam gdy kobieta dąży do dyskusji a potem przez 5 wpisów powtarza że tego nie napiszę bo nie ma sensu, to jest oczywiste to też nie napisze, a incele powinni się zabić bo kobiety mają
  • Odpowiedz
dyskryminacja mężczyzn: przymusowe 5 lat pracy dłużej,


@amantadeusz: to powiedz mężczyznom, żeby przystali głosować na PiS. Przecież to PiS jest partią, która daje przywileje emerytalne i socjalne kobietom. Potem prawicowe wykopki płaczą, że kobiety głosują na lewactwo i znowu idą głosować na PiS. Czemu? Żeby gejów nie było. Czyli przy okazji przeszkadzają mężczyznom w ich szczęściu. O przywileje dla kobiet oskarżaj konserwy, nie liberałów. I tak jak macie do wyboru
  • Odpowiedz
  • 0
@CocoJamboolin

Jak bzdura? Możesz sobie wypracować emeryturę za granicą, czy nie możesz?


Nie mogę pracować w Polsce, wyjechać do innego kraju z niższym wiekiem emerytalnym, "pobrać" emerytury, wrócić do Polski i dalej ją pobierać.
A tak wygląda sytuacja z
  • Odpowiedz
Jeśli ktoś nie jest w stanie w przeciągu kilku miesięcy zebrać 1-1.5k na aborcję to znaczy, że jest upośledzony. A nie rozmawiamy tu o problemach ludzi upośledzonych, tylko o kobietach ( ͡~ ͜ʖ ͡°)


@amantadeusz: Ah ten klasizm i oderwanie od rzeczywistości...

Z ust mi to wyjęłaś. Zmywanie po sobie talerzy jest równie wyniszczające co 5 lat kopania rowów czy tam klepania excela po
  • Odpowiedz
Nie mogę pracować w Polsce, wyjechać do innego kraju z niższym wiekiem emerytalnym, "pobrać" emerytury, wrócić do Polski i dalej ją pobierać.


@Fidel1: A ja coś takiego napisałam?

Bardziej niż podniesienie wieku
  • Odpowiedz
@CocoJamboolin:

Nie mam pogardy do słabszych, incele to nie są biedne prawiczki, nie wiem dlaczego mam sympatyzować z kimś, kto mnie nienawidzi za bycie kobietą. Może powinniście się wpierw zapoznać z definicją incela i co wyprawiają incele.

Incel z definicji to osoba która jest w mimowolnym celibacie. Ta część z nienawiścią do kobiet jest wtrącona przez ludzi, którzy ulegają frustracji, ale w definicji nie ma czegoś takiego.
  • Odpowiedz
Incel z definicji to osoba która jest w mimowolnym celibacie. Ta część z nienawiścią do kobiet jest wtrącona przez ludzi, którzy ulegają frustracji, ale w definicji nie ma czegoś takiego.


@MightyGoldberg: Określenie "incel" powstało od mimowolnego celibatu, ale obecna definicja tego słowa odnosi się właśnie do mizoginistycznej subkultury przeważnie mężczyzn w mimowolnym celibacie. Wyżej wkleiłam definicję z angielskiej wikipedii.

An incel, a portmanteau of "involuntary celibate", is a member of
  • Odpowiedz