Wpis z mikrobloga

Witając się ze społecznością (mój pierwszy wpis) chciałbym pochwalić się dzisiejszym zdaniem egzaminu praktycznego na prawo jazdy () To jeden kroczek na drodze do zmiany swojego życia nieudacznika, niedawno znalazłem również pracę, ale tu raczej nie ma się czym chwalić. Anyway, w końcu zaczynam widzieć przejaśnienia na szarym niebie mojego życia, że sobie pozwolę tak poetycko zabrzmieć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#chwalesie #przegryw
  • 11
@sorasill: Podziękował. Aż tak nowy nie jestem, lubię lurkować przez dłuższy czas, zanim zabiorę głos. Choć usunięcie konta przemyślę
@Mariusz_Drugi: Mój dzisiejszy egzamin również był czwartym, wcześniej w ogóle z placu nie wyjechałem. Warto próbować, ale stres zabija ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@GearIsGreat: Celuję w Mazdę MX5 (2020), a z realnych to moją ukochaną Skodę Favorit, i wszystkie różowe moje
@GearIsGreat: Na ten moment tylko długi, ale pracuję jako niewolnik dla Amazona, więc może do końca roku coś się uda uzbierać, jeśli mi do tego czasu nie podziękują za współpracę. Jakieś rady?
@Muumit: Zycze szczescia, tez ogarniam sie ostatnio. Niestety tydzien temu #!$%@? sie na drugim podejsciu do praktycznego ale przynajmniej bylo lepiej niz za pierwszym razem. Za pierwszym razem to zapomnialem zaciagnac recznego ze stresu i nawet z placu nie wyjechalem. za drugim bylo o niebo lepiej #!$%@? sie na kilku ostatnich minutach. Miesiac temu znalazlem prace ale mam tam lekki dramat teraz troche i wstyd jutro isc do roboty... no ale
@Rudyprzegryw2137: Najważniejsze to stawiać kroki do przodu, nawet najmniejsze. I to mówi osoba, która nie jest optymistą, wręcz przeciwnie. Jestem w podobnej sytuacji, zdążyłem się ośmieszyć w pracy po całych trzech dniach, ale nie ma się co poddawać, ze wszystkiego wyciągnąć lekcję i może te drobne zmiany pod koniec złożą się na szczęśliwe życie. Damy radę.